Jump to content
php.lv forumi

Ka var pats hostet citiem


pro_killer

Recommended Posts

Ja nezini, tad nevari tāds būt.

Tik skarbi jau nevaidzēja, bet izskatās ka cilvēks grib piepelnītīties (atpelnīt?) ar savu mdsl

Edited by ok1
Link to comment
Share on other sites

Būtībā jautājums ir aptuveni līdzvērtīgs jautājumam 'kā lai es uztaisu lapu ar reģistrāciju, forumu, SMS ziedojumiem, jaunumiem, dažādiem skiniem u.c. labumiem'.

Neies neviens tev te stāstīt gari un plaši. Ir gūgle, ir visādi informācijas avoti. Sāc pētīt dziļāk un uzdod konkrētākus jautājumus.

Link to comment
Share on other sites

nu es nesaprotu kadel jus piesienaties pie visiem sikumiem labi es atvainojos ka nelieku komatus jo man slinkums likt un tad ari ta pasaki ka nesaproti nevis brauc auguma ! kaut kads sviests neviesn saja php.lv foruma nevar pateikt!

 

nu es nezinu ka skaidrak uzrakstit

 

es gribeju pajautat ka es varu but hostetajs ! nu es zinu ka var prosta www mape uztasisit kadu citu mapi un tad tur saliec ko vaig bet ja tam cilvekam vaiga datubazi ar php ka lai es to uztaisU? es zinu ka pats sev var uztasiti bet nezinu ka var uztaisti citiem nevar taks izmanott vien uu nto pasu datubazi!

 

Būtībā jautājums ir aptuveni līdzvērtīgs jautājumam 'kā lai es uztaisu lapu ar reģistrāciju, forumu, SMS ziedojumiem, jaunumiem, dažādiem skiniem u.c. labumiem'.

Neies neviens tev te stāstīt gari un plaši. Ir gūgle, ir visādi informācijas avoti. Sāc pētīt dziļāk un uzdod konkrētākus jautājumus.

 

pirmkat lapu es maku taisit :D es prasu par datubazem

Link to comment
Share on other sites

Nu galīgi traks var palikt :).

 

PS. Var gan veidot vairākas datubāzes uz viena servera, pagūglē.

 

PS2. Starpcitu, ja uzreiz būtu teicis, ka nemāki izveidot vairākas db nevis uzdevis nekonkrētu jautājumu, tad atbildes būtu citas.

 

PS3. Nevajag šitos smieklīgos attaisnojumus par komatu nelikšanu, ka slinkums. Ja slinkums, tad ko tu te vispār dari ?

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

nu es nesaprotu kadel jus piesienaties pie visiem sikumiem labi es atvainojos ka nelieku komatus jo man slinkums likt un tad ari ta pasaki ka nesaproti nevis brauc auguma !

varbūt kādam ir slinkums palīdzēt Tev?

Link to comment
Share on other sites

! nu es zinu ka var prosta www mape uztasisit kadu citu mapi un tad tur saliec ko vaig bet ja tam cilvekam vaiga datubazi ar php ka lai es to uztaisU?

pirmkat lapu es maku taisit :D es prasu par datubazem

Saac ar to ka uzliec Apache, PHP, MYSQL katru atseviskji ar rocinjaam , nevis izmanto gatavaas programminjas '3 in 1' tad arii 90% jautaajumu pazudiis pashi par sevi....

Un neticu ka maaki normaali uztaisiit lapu izmantojot MYSQL jo tad saads jautaajums vienkarshi nebuutu....

(domaats no sakot no 0 ....), jo tas jau ir pamatu pamats : sakumaa izveidot DB ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...