Jump to content
php.lv forumi

gatvie skripti, katram sava ielogoshanaas un registreshanas, bet vajag


zuicis

Recommended Posts

Sveicinaati, varbuut mans jautaajums kadam liksies smiekliigs un iespeejams kaads topiku novirziis uz dzeeshanu, bet lieta ir sekojosha, straadaju ar gatavaam cms sisteemaam un velku gatavus php skriptus ko veelaak apstraadaaju un t.t. tagad esmu saskaaries ar vienu probu , principaa ir majas lapa uz adresi xxx.lv klients registreejoties un taalaak ielogojoties savaa kompii atstaaj savas cepumu drupachas, tajaa pashaa laikaa tajaa majas lapaa ir ievietots chats kas arii prasa savu registreeshanos (visiem paziistamais flashchat)protams tas cepumus neatstaaj, oki sataisiiju visu, lai juuzeri gan no majas lapas, gan no chata atrodas vienaa datubaazee (registreetie akaunti majas lapaa veelreiz ielogojoties chataa var to izmantot bez registreeshanaas), taalaak seko shii te mana probleema: kaadaa veidaa izveidot skriptu, lai klients kurš logojoties kaa juuzeris caur majas lapas login formu paraleeli ielogojas arii chataa? -kaa saciit jasaka- divi zaki ar vienu shaavienu...

varu iesviest login skriptus gan no chata gan no majas lapas ... uz googli nesuutat, jo nezinu kaa pareizi vaicaat miiljajai googliitei sho jautaajumu, uzdevu konkreetu jautaajumu - gaidu konkreetu atbildi.

Edited by zuicis
Link to comment
Share on other sites

kaadaa veidaa izveidot skriptu lai klients ielogojoties kaa juuzeris caur majas lapas login formu ielogojas arii chata
Nu diezgan vienkārši.. ņemot un to uzkodējot - abām sadaļām jaizveido vienāds autorizācijas mehānisms (piemēram pret vienu un to pašu DB tabulu).
Link to comment
Share on other sites

nav obligāti vienu un to pašu tabulu.

Man bij gadījies ka `jāielogojās` starp dažādām sistēmām... Ja viss ir session-based, tad pietiek ar _SESSION pamodificēšanu vai, ja ir spec. API, tad izsaukt... Čakars ir tad, kad ir kaut kas setots iekš cook-ies, un dažādi subdomeni (chat.mans.lv)

Link to comment
Share on other sites

roze- mans smejaas , atceros anekdoti par programmeetaaju =D tik shite cits variants:

kaadaa veidaa izveidot skriptu lai klients ielogojoties kaa juuzeris caur majas lapas login formu ielogojas arii chata? Atbilde- ņemot un to uzkodējot

======

Delfin subdomeeni citi nav, es visu taisu ieksh vienas mapes, lai nebuutu taa ka pati majas lapa ir zem www.xxx.lv un chats zem www.xxx.lv/chats vai chats.xxx.lv , iemineejies par cepumiem- ieshaavaas ideja pieskirt chatam funkciju, lai tas nolasa cepumus, kas tiek nosuutiiti briidii, kad klients ieiet majas lapaa caur parasto login formu , hmm bet nedomaaju ka tas buutu visai droshi :/, viss jau buutu vienkaarshi ja vien ... ja vien man taas rokas augtu no pleciem :D

Link to comment
Share on other sites

Saproti, ka uz tavu jautājumu nemaz savādāk nevarēja atbildēt.

Tas ir tā kā tu prasītu - kā no Jelgavas aizbraukt uz Rīgu. Un tev atbildētu - iesēžoties mašīnā un braucot pa ceļu.

Neko konkrētu par taviem skriptiem/datubāzēm nezinot, neko konkrētu arī nevarēsim pateikt.

Link to comment
Share on other sites

roze- mans smejaas , atceros anekdoti par programmeetaaju =D tik shite cits variants:

kaadaa veidaa izveidot skriptu lai klients ielogojoties kaa juuzeris caur majas lapas login formu ielogojas arii chata? Atbilde- ņemot un to uzkodējot

Smejies vai raudi šeit ir tieši tas pats variants - anekdote.. proti neredzot esošo kodu / autorizāciju neviens tev palīdzēt nevarēs..

 

nav obligāti vienu un to pašu tabulu.

Man bij gadījies ka `jāielogojās` starp dažādām sistēmām...

Nu tas bija tikai piemērs. Sākotnējā situācija / jautājums ir vienkārši absurda :)

 

Čakars ir tad, kad ir kaut kas setots iekš cook-ies, un dažādi subdomeni
Ar ne vienmēr cookiju var iesetot uz domain.lv un tad tas ir aksesojams no arī no *.domain.lv
Link to comment
Share on other sites

db tabulas domatas ,lai nolasiitu un ievadiitu jaunus juzerus- ievadiitu caur majas lapu, bet tos nolasiitu gan chats, gan majas lapa // ar to probleemas man nebuus,.. probleemas pastaav ar to ielogoshanos , labinji citi veeleejaas redzeet kaads ir ielogoshanaas majas lapaa skripts un kaads ir ielogoshanaas flashchataa skripts: Mājas lapas logins, flashchata logins

nu ja kaadas idejas buus prieciigs palasiishu =]

Edited by zuicis
Link to comment
Share on other sites

Un ko lai mēs pasākam ar tiem form un input tagiem ?

 

Paskaties abās vietās, kas notiek, kas tiek darīts ar tiem datiem pēc nosūtīšanas. Kad esi iebraucis, kas notiek, tad vienkārši apvieno kodus no abām vietām vienā. Ceru, ka domu saprati. Kā un ko apvienot tev precīzi pastāstīt neviens nevarēs, jo tava sistēma var būt realizēta ziljons veidos.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...