Jump to content
php.lv forumi

Noslodze


GS_

Recommended Posts

var kešot arī 'iekš php'

tb. nevis texta failus, bet php scriptus ar kaut kādiem datiem saģenerē. piem, ja velc no datubāzes kaut kādu sarakstu, to tad transformē uz koku, un koks nemainās reizi minūtē, tad var vienreiz to koku uztaisīt un ierakstīt php failā kā <?php $koks = array('node1' => array(..),); ?>

pēcāk tik inclūdo šito kur vajag koku.

Link to comment
Share on other sites

Ir gadījumi, kad ļoti labi var arī kešot sesijas mainīgajos (masīvos) (dati tāpat glabāsies uz diska nevis atmiņā, tāpēc var glabāt palielus apjomus arī, palabojiet, ja kļūdos). Piem., man ir viena lapa, kur viens pieprasījums aizņemt apt. 10-20 sekundes. Tik ilgi jāgaida ir pirmo reizi, pēc tam datus velku no iekešotā sesijas mainīgā.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Man 463,015 72.7 MB , bet ir bijis 3x vairak :) Vakaros nak pieprasijumi vairak ka no 30 lietotajiem sekunde Vispar iesaku visu cache'os pats ta ar daru jo bez ta jau sen negaja! Kr4 pasaki kas par kasti un kas pa lapu. Man personigi kad nevilka visam cache saliku, tagad ir vaks un ir doma mainit webserveri no apache uz lighttpd bet chota nesanak. mans minejums, tas ir bittorent trakeris ko taisisi?

Link to comment
Share on other sites

lizard, kā tad tu māki salikt visādus mistiskus kešus VISUR, ka pat nevari php ar mysql sajūgt kopā... bugaga, gudrinieks.

 

Ja jau izskanēja par sessijām, tad labāk pārrakstīt session handler-u un glabāt shared-memorī. Kā arī nokompilēt tos php...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...