Jump to content
php.lv forumi

Koderu velotuss


Delfins

Recommended Posts

Iesākās offtopiks par "velotusu" citā topikā :)

Postējam visu, kas ir "uz sirds".

 

Ja būs sauss (kas, manuprāt, gandrīz kā neiespējams), tad varam paspēt šosezon aizbraukt kaut kur

 

- Kādu plānoto distanci?

- Min. ctusētāji?

- Uz kurieni

 

 

PS: es piedāvāju uz molu (vecmilgrāvī) ... baig patīk šis posms, it īpaši, kas sākās aiz kanāla/Mezāparka (no centra turpušurpu ~60km )

 

Vai arī apkārt Ķišezeram... ideāls ceļš

Rūdītiem piedāvātu arī līdz+apkārt Kaņierezeram

 

 

PPS: es diemžēl piedalīšos tikai pa šoseju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

piedalos piedalos :) dova ja būs 6-7dien labs laiks, ta braucam.

uz molu ir braukts - ceļš nav no pateicīgākajiem (pēdējā posmā)... braucot atpakaļ apmaldījāmies mežā :D

principā maršruts ir pilnīgi vienalga - tā lai brauciens ir vismaz 2-3h

Link to comment
Share on other sites

hmnc, a es pa mežu nē... :(

Kaut arī mēģināju atpakaļ braukt no mola, biju domājis ka ir asfalts, a tur izrādījās tikai mazs gabaliņš :))) dabūju stumties

 

andrisp, Jēkabpilī esi? 150km asociējās tikai ar to :)

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

ooo sasparojušies esat :) velo tas ir labi, pats gan kopš augusta neesu braucis.

 

ja netaisaties braukt pa koplietošanas ceļu, tad varbūt es ar piesakos, tik laikam, ka ne šajās brīvdienās :(

 

bet vispār jāsāk domāt par sportazāles apmeklējumu no rītiem

Link to comment
Share on other sites

Jep.

Da to ceļu es zinu... Bet ja tu brauc "pa taisno", ir iespēja iekulties nepatikšanās - dziļas smalkās smiltis :) Cik skatījos daudziem autiņiem tur bija problēmas ar izbraukšanu.

 

Vēl alternatīva - līdz Siguldai.. vismaz labā sāna josla parasti neaizņemta, bet borings... (kaut gan ja brauc kopā..) Apkārt Ķišezeram incāk.. ir ko redzēt. Bet mašinās daudz un šaurs ceļš.

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

vo es toreiz arī pa taisno ar velo iebraucu, tad vēl kaut kur nogriezos un vsjo - mežs bez dzīvības pazīmēm :)

vienkārši pa šoseju garlaicīgi - pietam pa ceļam gan jau gribēsies apspriest ar ko ie7 labāks par ff2 utt :D

aa un vienreiz braucot pa šoseju mani kkādi debīli idioti ar mašīnu mēģināja notriekt vai vismaz nobiedēt pamatīgi.

 

nēnu tas mols izskatās vispār cerīgākais

Link to comment
Share on other sites

Man tā šoseja ne īpaši patīk (visi iemesli iepriekš jau pieminēti), kaut arī man pašām vecs vācu šosejnieks. :) Kauns pat ar tādu rādīties cilvēkos. Vismaz stūre būtu sporta, bet tā ir parastā un vēl piemetināta. :-S

 

Kādi veļūki vispār php-istiem? Gan jau Peugeot līderis, ne? :LOL:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...