Jump to content
php.lv forumi

Koderu velotuss


Delfins

Recommended Posts

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

var... bet izskatās, ka nāk rudens cikloni un sauss vairs nebūs no rītdienas.. vismaz tā sola.

Pēc darba jau arī var salasīties kopā... Ja kāds velobraucējs dzird, tad moš i rīt var vakarā salasīties.. vienīgais patumšs jau būs... bet pa rīgu forši dauzīties.

 

PS: es vēl joprojām braucu ar velo pa šito auksto laiku :)

Link to comment
Share on other sites

nu īstenībā vajadzēja agrāk domāt :D

Kā jau teicu - sezona praktiski beidzās... šodiena ir pēdēja sausā diena :/

Ja vien decembris nesanāk būt sauss bez sniega un ledus.

 

Jāpaceļ šis topiks pavasarī tad.

Link to comment
Share on other sites

Es riit no Ikskiles caur Riigai ar velo nesos uz saulchiem un vakarpuse busu back! :D Ceru ka vismaz neliis... :) Bet sitais tocha sogad izskatas man pedejais garais velo brauciens! Jo pirmkart valstiska meroga tika nozagta vesela stunda vakarpuse, un laiks ar maitajas! :S

 

P.S. pirma dzirdeshana ka php progeri mums citigi velo fani.. me too! ;)

Link to comment
Share on other sites

Varu pazinjot ka spid saulite starp makonjiem.. un gaisi zila debes.. un kaadi +15 gradi videji ir ara... ideals laicinjsh lai izbauditu pedejos tadus priekus..

 

Lai vai kaa.. ar Velo nebrauskim no Ikskiles lidz saulkrastiem, izmantosim vilcienu, tomer ar draugu ta sastukojam.. njemsim velo lidzi lai pashus saulkrastus izbraukatu! :) Jo tomer ir gabalinjsh! :)

 

Labi.. me nesas prom.. driz busu Riga! Ja nu kads ir.. tad saskrienamies ap 15:00 pie origo.. ja nav.. ta nav! :D Vai ari vakarpuse busim 19:00... bet tad jau buus patumsh! :S

 

P.S. Atpazit vares mus divus cilvekus... abiem mums velo ir kraasas dzeltens ar melnu! Un vienam [konkreti manam velo] nolauzts atruma parsledzejs [dzojstiks ;)] uz stures! :S

Edited by aldis
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...