Jump to content
php.lv forumi

bios, vajag


dd2

Recommended Posts

Lieta taada , ka ir 2 dvd rakstiitaaji kautkaadi tur multi nu tas nav svarig , un gribas sasleegt ssos uz viena pc.

 

Vadus esmu , liekas visus pareizi saspraudis viss kaa pienaakas , ievilkos biosaa ( VERSION 3,31a)

iekss ide devices kaa parasti un tur rodas propka;) ,

 

SEC IDE master Not installed

SEC IDE slave " te marka , kas man bija saakotneji uzlikta"

 

taa tas izkataas kad vadi ir sasprausti , iisti nezinu kaapeec bios neuzraada manu jauno dvd rakstiitaju , bet tikai veco uz slave ,

 

Vajag kautkaa sabiidiit lai mans saakotneejais , gavenais rakstiiklis ir uz maaster otrs uz slave, bet nekaadi nesaanaak parlikt vinju no slav uz master varbuut kaadi padomi, ? kautko biosaa tur vajag labot? itkaa kad liku ram sanaaca tiiri normaali, bet te ir neliela problema , jo pirma reize paliidz !

 

 

 

zliekot auto , pc neatrod manu dvd aparatuuru jauno ar.

 

JA kautkaadas ideja ieposto!

 

tnx

Link to comment
Share on other sites

Uzliec abiem jumperi uz "Cable Select" un spraud klāt kā gribi. kuraa vietaa tu sito dabuun ?

 

MAn tegaliigs sviests spraud kaa gribi , bet vienalga vecais dvd rakstiiklis staav uz slave.

 

 

Man te vistiek vienots ar AT 3,5" HARDDISK kabel , 0,78m roline- dvd aparatura!

 

Riikojos šadi takaa man ir viens cietais cietajam paņemu atsevissku kabeli ar taadu zilu gau, ko ligzdaa met , taatad uzliku uz taa tikai cieto uz master, jumperus cik saprotu straviniekus! cietajam pieiku arii master galeejo. bet slave abiem briivs.

 

 

Tagad otrs kablis augstaak minetais modeis!. uz taa saspraudu abus rakstiiklus -pa vidu veco slave un augtsaak master jauno un jumperus atieciigi paraeeli taapat .

 

Bet kompis kautko nesaprot vai es , jo visuaiku raada uz save veco un jauno nemaz neuzraada.

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

bubu- Pēc tava raksta saaku domaat ka man nepareizais kabelis, tas ko lietoju prieks dvd rakstiitajiem, bet cietajam ar zilo galu pareizais .

 

 

ieiksu frografijas šis man ir kablis ar kuru vinojo hdd, bet šis ar ko abus dvd rakstiklus (biju veikala un man taadu iedeva pa 1Ls.

pasties un izsaki viedoklis!

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

pasties un izsaki viedoklis!

Bildes lielas :(

Nu bet ja nopietni Tad pilniigi PO straadaas gan uz viena gan otra...

jaunie kabelji ir ar lielaaku datu caurlaidiibu --> jo spraudnju skaits tacku stekerii nemainaas...

(nepateikshu kaadeelj taa bet IMPHO taapat kaa viitais paaris un vienkaarshi parasti vadi tiiklaa

vitaam parim daudz lielaaka datu caurlaidiiba (neveidojas kondensaators) )

Link to comment
Share on other sites

Bet jajau vienaadi, tad kaapeec ja es samainu zilaa gala kabeli ar melna tas vispaar netrod hdd:( , man saak likties, ka vajag divus kabellus ar zilo galu un tad aizietu, jo ssi ko man iedeva veicii lieka, ka vispaar kautkaads invaliids, nunevar buut, ka ieku tik lloti nepareizi visu taisu, labi kad nopirksu abus vienaads iepostossu kaa man ir gaajis. :)

Link to comment
Share on other sites

Pat iisti nezinu ko teikt, visu daru pareizi nukabellos nevaruut klluuda tur tak likas ka viss pareizi salikts.

 

Es pat nopirku velvienu vadu , bet ar to taads pats rezuultaats -spraud kaa gribi , bet mans vecais dvd rakstiitaajs staav uz slave un jauno nemaz neuzraada neuzliekot auto ne CD/dvd - KAdas kludas vareetu pielautas veel, ja piennemot ka kabeli ir pareizi salikti?

 

VNK nav iespeejams uzlikt uz master , un ja nevar uzlikt uz maaster savu dvd rakstiitaju netieku pie datiem uz pc , neapskauzzama situaaciija , laikam riit jaassaago pie meistara domaaju ka pats tiksu galaa:( .

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

lieta ir taada ka 40 dziislu kabelim nav ieziimes, respektiivi tu vinju par pielikt pareizi un nepareizi.

tam 80 dziislu kabelim pie shinas ir izcilniitis pa vidu, un tu vinju nepareizi nevari ielikt.

tam otram nav. abas puses gludas - sprauda kaa gribi. a ja sasprauzh kaa grib, tad neies :P

nopeerc veel vienu 80 dziislu kabeli :)

taa kaa tev veel DVD ira tad `aatraaks` kabelitis noderees :)

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Klez --> lielakoties tev taisniiba bet nevienmeer arii 40 dzisliniekam ir ieziimes ...

Paskaties visiem Compacq uutt orginalajiem ir taa ieziime +

+ arii 80 dzislinieki redzeeti bez ieziimes....

 

 

dd2-->

1 vads ir sarkans(tagat arii redzeets citaas kraasaas)

tam 99,999% gadijumos jatrodas uz baroshanas vada pusi...

pie Matenes tas ir atziimeets kaa 0 vai 1 vai ar punktinju....

--------

+ Es tev teicu saspraud Jumperus un viss.... (uz DVD taksh ir rakstiits kaa jaasasprauzj)

+ saliec vadu seciibu....

------------------

Nu ja diski abi straadaajoshi tad nevar buut tik lielas probleemas....

----------

P.S. A tev Naav PO kaadaa seciibaa vinji staav?

Ja vajag boot no taa DVD tad nomaini vinju BIOSA un viss...

(uzliec ka buutosies no secundar. slave)

Link to comment
Share on other sites

Aha sanaaca man savienot, bios vis kartiibaa , bet zinkas tagad pa probleemu, netieku savaa pc pie failiem,

Man ir suse 10.1 un kad es ielaadeeju os tam man vinna ielaadeejaas tikai liidz vietai "Startup Options" uzspiezzot uz pirmaas suse linux 10.1 izvelnes uz kuras vajag ieiet os , tad paraada ka ielaadejas nakamaa lapa un viss apstājās , takā sistēma uzkārtos, nezinu varbūt kādam bījis kautkas līdzīgs, baig negribas parlikt os, tik labi faili virsu un visu pazaudēšu, kādi varētu būt iemesli, es cito nemaz neaiztiku tikai mainīju dvd rakstīkļus

 

ja maz ir iespeejams ko tagad līdzēt?! nojūdzāz hdd , kautikai neto, :(

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

KLau palīdz vēl pēdējajā jautājumā pēc abu DVD iekārtu pivienošanas netieku savā os, biosā viss tika uzlikts pareizi -(CIetais uz master, abi rakstīķļi uz master un slave (uz secondary)) , Bet tagad nesaprotu , kas par vainu , Vai tiešām būtu kautkā sabojājis cieto ar kabeļu pārspraušanu laigan neko daudz tur nedarīju, un pats cietais ar darbojās pislēdzot to pie strāvas, bet os negrib ielādēties līdz galam ! Baig traki

 

Galīg nav ideju!

tnx par iepriekšējiem palīdzbas ieteikumiem!

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...