Jump to content
php.lv forumi

PageZone.eu Hostings


PageZone.eu

Recommended Posts

vai tad latvijaa nevar dabuut labu hostingu?

domaaju bez probleemaam.

kur serveris atrodas LV zonaa un trafiks ar aarzeemeem ira pienjemams + bez trafika ierobezhojuma.

un kompaanijaam, kuraam vaidzees aarzemes, vinjaam buus labs nets abaas pusees + VPN pa vidu :)

neiet runa par WEB, bet par kvalitaati abos galos.

domaaju DEAC centraa ja ir PC, tad ar aarzemeem trafiks buutu OK.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Firmas lapelei vai kādai citai informatīvai lapai ar vieglu saturu "Ienāciet vēlāk" toč nav vajadzīgs...

 

Un kurš teica ka no ārzemēm LV lapas slikti verās? Imho visā pasaulē nets ~vienādā ātrumā (nerunāju par tiem, kuri sēž kādā hosting kompānijā pie resnās drāts, kačā torrentus un kliedz "w00t w00t, dvd pa passtundu...")

 

bandwidth ir atbaidošs uz visiem 100%... pēdējais hostigs uz ko jāskatās - i to, ja tas ir pa brīvu...

Link to comment
Share on other sites

A kāpēc sākumā tika teikts, ka hostings ir Latvijā?

Vai tad hostings netiek piedāvāts klientiem .lv?

Nekur jau nav minēts, ka lapas tiek izvietotas Latvijā. ;)

 

vai tad latvijaa nevar dabuut labu hostingu?

domaaju bez probleemaam.

kur serveris atrodas LV zonaa un trafiks ar aarzeemeem ira pienjemams + bez trafika ierobezhojuma.

un kompaanijaam, kuraam vaidzees aarzemes, vinjaam buus labs nets abaas pusees + VPN pa vidu :)

neiet runa par WEB, bet par kvalitaati abos galos.

domaaju DEAC centraa ja ir PC, tad ar aarzemeem trafiks buutu OK.

http://www.deac.lv/latvian/rnoma/it_resurs...ww_hosting.html

 

"Datu pārraides ātrums (negarantētais) no DEAC pazemes Datu Centra

* pa Latviju līdz 1 Gbit/s

* no/uz ārzemēm līdz 2048 Kbit/s"

 

Visi .lv kantori piedāvā atšķirīgu pieslēguma ātrumu uz ārzemēm.

Link to comment
Share on other sites

Un kurš teica ka no ārzemēm LV lapas slikti verās? Imho visā pasaulē nets ~vienādā ātrumā (nerunāju par tiem, kuri sēž kādā hosting kompānijā pie resnās drāts, kačā torrentus un kliedz "w00t w00t, dvd pa passtundu...")

Žēl, ka diskusija izvērtusies negatīvā noskaņā... bet nu izteiciens "visā pasaulē nets ~vienādā ātrumā" ir vienkārši unikāls. Tad piemēram, pDSL un DEAC pieslēgumi ir vienlīdz ātri visā pasaulē? :)

 

Vai esi kādreiz pārbaudījis ātrumu no ārzemēm? Var kaut vai paprovēt ar šo http://www.iwebtool.com/speed_test pārbaudīt web ātrumu.

Un DNS ātrums:

http://www.dnsstuff.com/tools/dnstime.ch?name=deac.lv&type=A

http://www.dnsstuff.com/tools/dnstime.ch?n...ezone.eu&type=A

 

 

bandwidth ir atbaidošs uz visiem 100%... pēdējais hostigs uz ko jāskatās - i to, ja tas ir pa brīvu...

Vai esi hostējis kādu lapu un ir piemērs cik liels bandwidth mēnesī iztērējas?

 

LV kompānijas bezierobežojuma bandwidth piedāvā tikai un vienīgi tāpēc, ka viņi zin, ka lielākā daļa web lapu patērēs pavisam niecīgu bandwidth...

Link to comment
Share on other sites

tikuntaa pilniigi pietiek ar LV zonaa esosho hostingu, jo ja cilveeks atveers lapa.lv, kura atrodas aarpus LV un vinjam neveersies (pdsl gadiijumaa, vai kaadaaa citaa, kam aarzemes ir ierobezhotaa laikaa) diez vai vinsh veel kaadreiz to url meeginaas atveert, klienti atkriit.

aarzemees esosham hostingam ir liels miinuss, kaa jau mineeju, kam vaidzees , tas dabuus pietiekami labu hostingu atrii aarzemju klientiem.

par piemeeru var mineet draugiem.lv

savukaart, kam nebuus svariigi aarzemju apmekleetaaji, buus apierinaati ar savu serveri savaaa kantorii, kur buus ~ 10Mbit/s nets +/-

so, nonaakam pie secinaajuma, ka aarpus LV zonas hostings savaa zinjaa sux (+ datu droshiiba, + jaazin attieciigaas valsts likumdoshana t.i. ko driikst un nedriikst glabaat uz servera)

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Mana nostāja šajā jautājumā ir aptuveni šāda:

* jā - forši ka vietējiem ir arī serverīši tādos data centros, bet:

X - ja es taisītu lapu LV tirgum - izvēlētos vietējo hostingu - lētāk, ērtāk;

X - ja es taisītu lapu neLV tirgum - izvēlētos citu hostingu - ir simtiem hostinga kompāniju (ārzemju), kuras piedāvā gandrīz tos pašus nosacījumus + krietni lielākus bandwidth.

 

Iepriekš tika teikts, ka Latvijas hostinga kompāniju "bezierobežojuma bandwidth" ir gandrīz kā reklāmas triks. Tad jautājums kā nosaukt to, ka šeit tiek piedāvāts gandrīz viss pārējais neierobežotā daudzumā (ftp konti, mysql datu bāzes utt)? Tāpat ir skaidrs, ka lietotājam ar dažu GB bandwidth nekas tāds nebūs vajadzīgs. Turklāt arī normālā gadījumā tādas izvirtības nav vajadzīgas.

 

So (pie tagadējās politikas):

* par uzdrīkstēšanos un par to, ka izdevies tikt tādā datu centrā - 9!

* par piemērotību 99% LV tirgus lapu - 4!

* par perspektīvām nākotnē (EUR tirgus) - 5!

 

Uzreiz atvainojos, ja kaut ko esmu palaidis garām, neprecīzi novērtējis, bet nu tāds ir mans skatījums..

Link to comment
Share on other sites

Ka tik ne tas cPanel vienkārši uzlikts uz kāda dedicated servera [paši nopirka no tā datacentra "vietu"] un tirgo pakalpojumus "kā savējos" :)

 

..tobiš starpnieki/partneri jeb piramīdas-sistēma, lv kantors tik saņem atkatnieku par klientu piesaistīšanu

 

PS: zinu 100%, ka vismaz viens kantoris tieši šādu triku arī uztaisījis :)

Link to comment
Share on other sites

tikuntaa pilniigi pietiek ar LV zonaa esosho hostingu, jo ja cilveeks atveers lapa.lv, kura atrodas aarpus LV un vinjam neveersies (pdsl gadiijumaa, vai kaadaaa citaa, kam aarzemes ir ierobezhotaa laikaa) diez vai vinsh veel kaadreiz to url meeginaas atveert, klienti atkriit.

Piekrītu, ka drošvien vairāk kā 95% gadījumos pietiek ar hostingu LV zonā.

Tas ka .lv lapai nevarētu piekļūt pdsl arī uzskatu kā mīnusu, bet cik ir cilvēku, kas lieto pdsl vai ierobežoto inet un nezina par http://proxy.deals.lv/index.php ? ;)

 

Bet pie vienādām vai pat mazākām izmaksām nav vērts apsvērt iespēju izvietot lapu, kur ir ātrāks ārzemju internets, brīnišķigs vadības panelis CPanel, kas ļauj katram pašam iejusties savas lapas adminēšanā/konfigurēšanā, garantēta 99.9% pieejamība, 24/7 atbalsts, utt.

 

aarzemees esosham hostingam ir liels miinuss, kaa jau mineeju, kam vaidzees , tas dabuus pietiekami labu hostingu atrii aarzemju klientiem.

par piemeeru var mineet draugiem.lv

draugiem.lv ir īpašs gadījums, tur apgrozās citas naudas, portāls darbojas uz 8 serveriem, utt.

Tas ir skaidrs, ka ja nav vienkārša lapa vai mazs portāls, tad vajadzīgs atsevišķs serveris.

Mēs tajā segmentā nespēlējam, bet firmu mājas lapas, info, hobiju utt lapas, droši var hostēties pie mums.

Visticamāk arī php.lv pietiktu mazais hostinga plāns.

 

savukaart, kam nebuus svariigi aarzemju apmekleetaaji, buus apierinaati ar savu serveri savaaa kantorii, kur buus ~ 10Mbit/s nets +/-

Un katrs kantoris spēs nodrošināt 99.9% uptime, 24/7 atbalstu par ~30Ls/gadā?

 

so, nonaakam pie secinaajuma, ka aarpus LV zonas hostings savaa zinjaa sux (+ datu droshiiba, + jaazin attieciigaas valsts likumdoshana t.i. ko driikst un nedriikst glabaat uz servera)

Katram tiesības secināt un izvēlēties.

Edited by PageZone.eu
Link to comment
Share on other sites

Mana nostāja šajā jautājumā ir aptuveni šāda:

* jā - forši ka vietējiem ir arī serverīši tādos data centros, bet:

X - ja es taisītu lapu LV tirgum - izvēlētos vietējo hostingu - lētāk, ērtāk;

X - ja es taisītu lapu neLV tirgum - izvēlētos citu hostingu - ir simtiem hostinga kompāniju (ārzemju), kuras piedāvā gandrīz tos pašus nosacījumus + krietni lielākus bandwidth.

Kādā ziņā vietējais hostings lētāks un ērtāks? Vai daudzi spēj piedāvāt 250MB space ar php, mysql un 5 domēnu hostēšanu par 2.89Ls/mēnesī?

a) piem., ja divi draugi/paziņas piesākās mazākajam plānam un hostē katrs savu lapu - izmaksas ir 2.89 / 2 = 1.45Ls mēnsī.

b) kas var būt vēl ērtāks par administrēšanu ar CPanel - mailu administrēšana, pats vari pievienot citus domēnus, izveidot subdomēnus, viedot ftp kontus, skatīties statisku, backup/recovery ar dažiem peles klikšķiem, crontab jobi, neskaitāmu portālu/forumu/utt automātiskā instalācija un daudzas citas lietas.

 

Jā ir daudz ārzemju kompāniju, kas piedāvā labākus nosacījumus, bet:

- nebūs atbalsts .lv & latviešu(krievu) valodā.

- norēķini visticamāk būs tikai ar kredītkarti.

- ko dod lielie bandwidth, ja nav liels lapas ameklējums

 

Iepriekš tika teikts, ka Latvijas hostinga kompāniju "bezierobežojuma bandwidth" ir gandrīz kā reklāmas triks. Tad jautājums kā nosaukt to, ka šeit tiek piedāvāts gandrīz viss pārējais neierobežotā daudzumā (ftp konti, mysql datu bāzes utt)? Tāpat ir skaidrs, ka lietotājam ar dažu GB bandwidth nekas tāds nebūs vajadzīgs. Turklāt arī normālā gadījumā tādas izvirtības nav vajadzīgas.

Sava taisnība tur ir.

Bet gribu vērst uzmanību, ka ja lapai būs nepieciešams LIELS BANDWIDTH (softi, daudz bildes, e-pasts, utt), tad jebkurā gadījumā būs vajadzīgs atsevišķs serveris. Bet mēs piedāvājam parastu web lapu hostingu, kas vajadzīgs vairākumam, nevis mega portālu, foto arhīvu vai tamlīdzīgu hostingu.

 

MySQL, ftp kontu, utt skaitā nav ierobežojumu, lai cilvēkiem ir ērtāk - katram skriptam (lapai, portālam, utt.) varam veidot savu DB. Ja hostējam vairākus domēnus - izveidojam katram savu ftp kontu (piem. izveito drauga domēnu pie sevis, izveido draugam atsefišķu ftp kontu un uz priekšu! nav jādod pieeja CPanel (saglabājas drošība)).

 

Uzreiz atvainojos, ja kaut ko esmu palaidis garām, neprecīzi novērtējis, bet nu tāds ir mans skatījums..

Paldies par vērtējumu! :)

Edited by PageZone.eu
Link to comment
Share on other sites

PS: normāls hostētājs nesēdētu forumā un "netaisnotos", es jau nerunāju par "spamošanu"

Mūsu mērķis ir sniegt klientam pirmklasīgu atbalstu. Tādēļ arī cenšamas izkaidrot/apstāstīt, kā arī uzklausīt klientu vēlmes.

 

Ja lielākais sliktums ir mazajā bandwidth, tad to var palielināt, kā jau minēju, par 1GB / 1Ls. Piem., mazajam plānam pievienojot +2GB bandwidth iegūsiet:

250MB diska vieta, 4.5GB bandwidth, 5 domēnu hostēšana, 10 MySQL DB par 4.89Ls / mēnesī.

 

Vai arī tas ir dārgi un slikti?

Link to comment
Share on other sites

Lai nu ka, bet izvietot savu lapu uz kaut kadu serveri texsasa un ja nu kaut kas ne ta notiek, piem Jus pazudat, ta jau es Jus atradisu.. turklat, kada tur ta likumdosana tur ir, vispar nav ne jausmas.. un cik paskatijos jusu lapa.. par mums sadala vel jo vairak man liek klut aizdomigam.. citeju "PageZone savu darbību Latvijā uzsākusi 2006. gadā. " Tas jau, protams, nekas ka lursoft datubaze tadas firmas nemaz neeksiste, un kapec gan slept savas firmas nosaukumu un datus - pat juridiskas adreses nav.. pec tada principa savacam naudu un pazudam? Esmu dzirdejis par tadiem kantorishiem.. lai nu ka, bet es izvelos, tadu hostingu, kursh LV tirgu jau pastav vairak ka gadu..

Link to comment
Share on other sites

Lai nu ka, bet izvietot savu lapu uz kaut kadu serveri texsasa un ja nu kaut kas ne ta notiek, piem Jus pazudat, ta jau es Jus atradisu.. turklat, kada tur ta likumdosana tur ir, vispar nav ne jausmas.. un cik paskatijos jusu lapa.. par mums sadala vel jo vairak man liek klut aizdomigam.. citeju "PageZone savu darbību Latvijā uzsākusi 2006. gadā. " Tas jau, protams, nekas ka lursoft datubaze tadas firmas nemaz neeksiste, un kapec gan slept savas firmas nosaukumu un datus - pat juridiskas adreses nav.. pec tada principa savacam naudu un pazudam? Esmu dzirdejis par tadiem kantorishiem.. lai nu ka, bet es izvelos, tadu hostingu, kursh LV tirgu jau pastav vairak ka gadu..

Dual, Jūs trāpijāt ahileja papēdī!

Jā esam jauni, firmas dibināšana ir tikai procesā, bet neskatoties uz to ir jau klienti, kas uzticas!

(Pēc .lv likumdošans, ja apgrozījums nepārsniedz 20000 gadā, nav obligāti jāreģistrējas kā juridiskai personai, lai veiktu "saimniecisko darbību".)

Tā kā norēķini notiek officiāli, tad pie rēķina apmaksas Jūs iegūsiet manus personas datus, un es nekur nepazudīšu...

Link to comment
Share on other sites

Tad jau sanak, ka ir jasledz ligums ar fizisku personu, nevis juridisku un ja ta, tad ja ari Tu sevi pasludini, ka maksatnespejigu, tad es neko nespeshu no Tevis piedzit, protams, tada gadijuma ja Tev nekas nepieder.. nu nezinu.. SIA ir un paliek SIA. Musdienas nevienam nevar uzticieties.

Edited by Dual
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...