Jump to content
php.lv forumi

copy into clipboard


ohmygod

Recommended Posts

Ir vajadzība iekopēt kāda input fielda saturu iekš clipboard.

Atradu risinājumu, kas darbojas uz IE, bet uz citiem pārlūkiem nedarbojas. Obligāti vajag, lai darbotos gan uz IE, gan mozillas izstrādājumiem - FF e.t.c.

 

Itkā atradās man viens variants, kas paredzēt mozillām eku te, bet jams man nezin kamdēļ nestrādā.

 

Esmu redzējis strādājošus variantus, bet nu neatceros, kur tas bija un attiecīgi to kodu apskatīt nevaru...

 

Mok kādam ir gatavs. Iekš JavaScript cērtu diezgan maz un diezin ko daudz uzrakstīt neesmu spējīgs. Būtu baigi forši ka kāds, kam tās pāris rindiņas ir jau gatavas - tās ar paskaidrojumiem varētu te iemest.

 

Thnks!

Link to comment
Share on other sites

Man liekas mozillām tev to nepanākt.

Tavs atrastais variants darbosies tikai no tāda javaskripta, kurš palaists kā firefox/mozillas extensions. Tb parastam JS no lapas ielādētam nav piekļuve XPCOM objektiem, cik man zināms.

Link to comment
Share on other sites

Hmz, tas neizklausās cerīgi.

 

Lab - reku biku manis pielabots kods, kurš darbojas uz IE, bet uz FF jams pārlāde lapu :/ un aizmet tipa uz /inputSaturs

Vai viņu ir iespējams pielabot, lai turpina darboties uz IE, bet uz FF jams nekur nevazājas?

<script LANGUAGE="JavaScript">

function ClipBoard(TXT)
{
holdtext.innerText = TXT;
Copied = holdtext.createTextRange();
Copied.execCommand("Copy");
}
</SCRIPT>

<TEXTAREA ID="holdtext" STYLE="display:none;" name="holdtext">
</TEXTAREA>
<BUTTON onClick="ClipBoard('Teksts, ko nokopēt');">Copy to Clipboard</BUTTON>

 

 

Nav īsti tas, ko man vajadzēja, bet nu man nesagādā problēmas tas, ka iekš to pašu tekstu, kas ir iekš input - uzlieku arī uz button eventa.

Tb - tas inputs ir tikai, lai atspoguļotu datus un ļautu tos vienkāršāk nokopēt.

 

Papildināts:

Forma ar POST man neder, jo tad funkciju kontrolieris izpilda pavisam citas darbības un šitam nemaz virū nepaskatās!

Edited by ohmygod
Link to comment
Share on other sites

Ja domāji šādi:

<script LANGUAGE="JavaScript">
try {
function ClipBoard(TXT)
{
holdtext.innerText = TXT;
Copied = holdtext.createTextRange();
Copied.execCommand("Copy");
}
} catch (e) {}
</SCRIPT>

 

Tad rezultāts ir identisks.

ja ir divas pogas, ar kurām kopē katra savu info, tad jams Forma Submitojas un izveidojas GET ar visiem input laukiem... Nu attieciigi - kā jau GET formai... A man to kustību simtu gadi nevajag...

Link to comment
Share on other sites

Tākš - <button> ņem un submito formu by default, nemaz neko nedomājot. Un by default pa GET.

Pagaidu risinājums - uzliku eventu uz <input type="button">. Vismaz uz IE joprojām darbojas un uz FF nenotiek pilnīgi nekas...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...