Jump to content
php.lv forumi

audio streaming


Kristabs

Recommended Posts

Vai kāds var kautko ieteikt uz kuru pusi skatīties un ar ko vispār sākt?

 

Uzdevums: visi audio faili atrodas uz hdd vienaa folderii.

 

Cilveekam ir taads pleijeris webisks, kaa last.fm, piemeeram. Citaa logaa ir regjistraacija un nolisteeti visi audio faili(spiezot uz taa cilveeks vinju pievieno savam plejlistam). Regjistraacija deelj taa, ka vajag katram savu unikaalo playlist. Playlist glabaaju datu baazee un otraa (pleijera logaa) lietotaajam ir iespeeja dzeest failu no listes, play,stop,pause,etc.

 

Vot... un pagaidaam man nav ne jausmas ar ko vispaar saakt. Varu uztaisiit to visu, iznjemot streaming. Man pagaidaam nav ne jausmas kaa to var panaakt. Kaads var padaliities ar info/materiaaliem?

Link to comment
Share on other sites

<BGSOUND ...>....

vispaar intresanta leita var operatiivi mainiit parametrus ar JS :)

tik uz IE un FF uzvedes atskjiriigi... (fktiski FF iisti sho neatbalsta , vai atbalsta daljeeji)

P.S. uz IE pat vareetu megjinaat ar JS uzrakstiit savu plejeriiti :)

vareetu piespiest arii skaneet MP3

(vismaz man uz IE 6 skan :)

uz FF mp3 neskan :(

Link to comment
Share on other sites

ar embed/bgsound ir tikai tāda problēma, ka lietotājs sourcī redz faila atrašanās vietu, tātad var mierīgi saglabāt uz sava datora. ja gribi, lai noklausīties kādu dziesmu kādu cilvēku pasūta uz tavu lapu, tad vajag iebūvēt flashā..

Link to comment
Share on other sites

ar embed/bgsound ir tikai tāda problēma, ka lietotājs sourcī redz faila atrašanās vietu, tātad var mierīgi saglabāt uz sava datora. ja gribi, lai noklausīties kādu dziesmu kādu cilvēku pasūta uz tavu lapu, tad vajag iebūvēt flashā..

 

Buuvee flashaa:

1) ieksh flasha jaunajaam versijaam ir gatavi komponenti gan mp3, gan flv speeleeshanai

2) playlisti var tiiri elementaari norealizeet ar tiem pashiem flasha komponentiem - pashai listei panjemam listbox, to piepildaam ar datiem, kurus padod caur XML. Katram lietotaajam uzgjenereet savaadaaku XML failu domaaju ka nav nekaadu probleemu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...