Jump to content
php.lv forumi

nolasīšana no txt .. huh..


stenlijs

Recommended Posts

Man radusies probleema ar datu nolasiishanu no txt faila.. Nuu, man vajadzeetu taa, lai tajaa lapaa kurā ielogojas raadiitu apmeeram taa..

augsha.php

<?php
#21 $login=$_GET['login'];
#22 $vaards=$_GET['vaards'];
#23 meils=$_GET['meils'];
?>

kas te ir nepareizi? vajag POST, vai vnk kkas veel jaapieraksta klaat..

#33 <TD align="left" bgcolor="white">SVEIKS, <?echo $login?> </TD> </br>
#34 <TD align="left" bgcolor="white">Vārds : <?echo $vaards?> </TD> </br>
#35 <TD align="left" bgcolor="white">E-mail : <?echo $meils?> </TD>

 

Un beigaas

Notice: Undefined index: login in c:\program files\easyphp1-8\www\augsha.php on line 21

Notice: Undefined index: vaards in c:\program files\easyphp1-8\www\augsha.php on line 22

Notice: Undefined index: meils in c:\program files\easyphp1-8\www\augsha.php on line 23

Izsleedzu error reporting, tikai nezinu kaada jeega.. :((

 

varbuut kkas ar formu nau kaartiibaa?? ..

<form action="izveidots.php" method="POST"> [te varbuut jaanoraada, lai suuta netikai uz izveidots.php, bet arii uz augsha.php ??? :\ ]

<input type="text" size="20" style="width: 150px;" name="login">

<input type="text" size="20" style="width: 150px;" name="vaards">

<input type="text" size="20" style="width: 150px;" name="meils">

</form>

Edited by stenlijs
Link to comment
Share on other sites

Iekš $_GET nokļūst mainīgie, kas padoti ar GET formas metodi (vai pa tiešo urlī ierakstot kautko).

Iekš $_POST nokļūst tie, kuri padoti ar POST metodi.

<form action="izveidots.php" method="POST">

Izlasi kāda tev te metode norādīta?

Link to comment
Share on other sites

izveidots.php ir tas fails kursh saglaabaa datus txt [viss ierakstaas failaa kaa vajag, domaaju te probleema nav].. un augsha.php ir taa kas redzama augstaak! [nav jaabuut gaishregjim, lai to izlasiitu] .. pati forma atrodas "izveido.php" failaa... un es veeleetos uzzinaat kaa var sasaistiit to "augsha.php" [kur vajadzētu parādīties datiem, kas ievadiiti formaa] ar "dati.txt" kur atrodas info???

Edited by stenlijs
Link to comment
Share on other sites

.. kad dati ievadiiti un nospiezh submit, atveraas jauns logs, kur paraadaas "Dati pievienoti.. Tava parole: xxx, Login: aaa, ... u.t.t (nekaadus errorus nemet, viss OK )), bet kaa var dabuut, lai to paroli un loginu man raada lapaa, kad esmu ielogojies ar to paroli?? nekaadiigi neizdodas.. :(

 

ini failaa atradu "Note - track_vars is ALWAYS enabled as of PHP 4.0.3 " (ja tas ir tas ko domaaji .. :\ )

Edited by stenlijs
Link to comment
Share on other sites

nuuu, ka lai pasaka.. nu taa, ceru, ka sapratiisi.. :)

1. Login forma (index.php)

[submit] 1.1 Login apstrāde (apstraade.php) (ja dati pareizi, tiek uz INFO.PHP)

 

2. Reģistrācijas forma

[submit] 2.1 Reģ. apstrāde (reg.php) (Ja piereģistrēts parādās jauns logs "Dati pievienoti")

 

un veelme ir taada, ka no tās reģistrācijas vajag dabūt INFO.PHP.. nu kkaa taa apmeeram..

Edited by stenlijs
Link to comment
Share on other sites

stenlijs--> tev tachu vajag elementaaru login autorizaaciju...

zini tiesu praaksee ir taada lieta kaa: "Likuma nezinaashana netbriivo no soda..."

pirms veidoji sho topiku izlasiji NOTEIKUMUS?

 

cit:

Pirms rakstīt, izlasi bubu sarūpēto satura rādītāju. Kā arī, izmanto meklēšanas iespēju. Labāk ir patērēt vairāk laika meklējot un atrodot (neatrodot:), nekā pēc tam tapt nolamātam.

/cit

 

dodo 99% ka nee jo sho jau neesi paskatijies

Link to comment
Share on other sites

uz to satura raadiitaaju tieshaam nebiju atkodis, thx, bet mekleejis searchaa esmu sameera daudz (vismaz prieksh manis), apmeeraam divas dienas pa to teemu maljos (nu, ja tas ir daudz, protams).. :| atradu daudzus ar liidziigaam probleemaam, bet man nekas nesanaaca.. :( ai, labi davaj! nau ko lieki muti dzeseet, jaaiet tik urbties taalaak.. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...