Jump to content
php.lv forumi

mysql 5 un php 4.0.1..


saldais

Recommended Posts

sveiki,

 

man te atkal neliela probleema ar kodeshanas lietam..

nepiecieshams vienu sisteeminju parnest uz jaudiigaaku serveri un nodomaaju, ka mysql5 vareetu buut labakais variants, jo uz mysql 3 pusmiljons ierakstu nedaudz par daudz :) .. karas un ta pamatiigi..

 

tapec kjeros klat un novilku mysql 5 uzliku uz sava maza shlakwares serveriisha, nokonfigureeju un pat pabriinijos, ka .dmp bez kludam uzlikas.. nodomaju, ka optimizeshanu atlikshu uz velaku laiku, tapec kjeros klat pie konekcijas, vai mans php un pati aplikaacija stradaas.. izraadas nee.. sekojosha kluuda

 

Warning: mysql_connect(): Client does not support authentication protocol requested by server; consider upgrading MySQL client in /var/storage/www/helpdesk/includes/connect.inc.php on line 10

KĻŪDA Nevar pieslēgties datu bāzei

 

vai ir kaads pieredzejis jua shadu probleemu..

 

es lietoju shadu konekciju..

 

<?	  // connect to database

if( isset( $CONNECT ) ) {
return;
}

$CONNECT=1;

if ($db_type == "mysql") {
 $mysql_link = mysql_connect("$db_server", "$db_username", "$db_password");
 if (!$mysql_link) {
print "<B>$l_error</B> <I>$l_cannotconnecttodatabase</I>\n";
exit;
 }
 mysql_select_db($db_db, $mysql_link);
}

?>

 

negribas pariet uz php5 tāpec, ka kods aplikacijais ir diezgan pinjkeriigs gars un nesaprotams... pac neesmu kodeejis..

 

kadi priekšlikumi ??

Link to comment
Share on other sites

liec 4turto mysql..

ar 5kto imo vērts lauzties tad ja izmanto viņa jaunās fīčas - storētās procedūras, viewus, trigerus..

 

 

cik esmu lasiijis uz dzirdeejis, tad mysql5 ir ljooti lidziigs PostreSQL.

ta kaa ar postresql ir probleema, ka no mysql nevar datus pardzit uz postgresql (ljoti daudz problemas ar timestampiem uc..) tad domaju, ka mysql5 butu labaks risinajums.. vismaz ar datu migreeshanu nav jasatraucas.. (modificeet ~200Mb .dmp ir neprats..)

 

tapec, vel kadus risinajumus..

 

pashu konekciju kaa rakste vai ect.. ??

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...