Jump to content
php.lv forumi

PHPMYADMIN


satek

Recommended Posts

Labdien,

 

Man ir web serveris, viss ir itkaa ok.Driiz ievietosu arii torrent tracker, visu to saprotu. Tacu to visu vajag aizsargaat, tacu nezinu kaa. Esmu redzeejis ka citiem ejot www.maajaslapaa.lv/phpmyadmin pieprasa paroli.Kaa to var izdariit? Un kad eju phpmyadmin man paraada :

 

$cfg['PmaAbsoluteUri'] direktīvai ir JĀBŪT nodefinētai Jūsu konfigurācijas failā!

Jūsu konfigurācijas fails satur iestādījumus (lietotājs "root" bez paroles), kas atbilst noklusētajam MySQL priviliģētajam lietotājam. Jūsu MySQL serveris strādā ar šo noklusēto variantu, ir atvērts uzbrukumiem, un Jums tiešām jāaiztaisa šis drošības caurums.

The mbstring PHP extension was not found and you seem to be using multibyte charset. Without mbstring extension phpMyAdmin is unable to split strings correctly and it may result in unexpected results.

 

Luudzu pasakiet kaa uzlikt password.

Link to comment
Share on other sites

--------- phpmyadmin config failaa defpltaa staav...

$cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = 'config'; // Authentication method (config, http or cookie based)?

nomaini config uz -->http

--------------

un uzliec mysqlam paroli!

nekad neizmanto web lapusees root kaa lietotaaju!

uztaisi jaunu lietotaaju ar sameeraa ierobezotaam tiesiibaam

lasiit/rakstiit varbuut arii dzeest ierakstus no tabulaam...

bez iespeejaam dzeest/izveidot pashas tabulas...

Link to comment
Share on other sites

es nemainu root paroli!es root paarakstu uz satek un root lietotaajam defultaa nav parole tad es pierasktu pats savu.

vot šito samurgojumu gan es neizpratu.. :) tātad tu uztaisi, ka useris root saucas satek un viņam uzstādi paroli ? nu tad jau tu nomaini to pašu root paroli...

Link to comment
Share on other sites

tu domaa atstaat root lietotaaju un + uztaisiit jaunu lietotaaju? un kaa var uztaisiit piekluvi tikai localhost? sorry ka taa saku, vnk neko daudz neko no taa nesaprotu(no phpmyadmin) un parole jaaievada katru reizi kad eju ieksaa phpmyadmin?vai arii tikai 1 reizi.aa un lietotaaju jebkurs var dzeest aaraa, ja gribu tikai es viens iet ieksaa??

Edited by satek
Link to comment
Share on other sites

satek--> shis nav jautaajums par PHPMYADMIN bet gan pae MYSQL administreeshanu

root ir privilegeets lietotaajs, lietotaajam kuram ir Pilniigi visas tiesiibas dariit ar SQL serveri visu kas ienaak praataa.... defoltaa piekljuut pilniigi visam DB, un pilniigi visiem datiem utt..

 

vai vari iedomaaties kas notiek ja nav root paroles?

tas noziimee ka tavi dati ir pilniigi neaizsargaati...

 

phpmyadmin ljau izveidot jaunus lietotaajus kaa arii nomainiit root paroli...

P.S. naaksies vien tev palasiit par SQL administreeshanu....

Link to comment
Share on other sites

satek --> kaa jau mineeju root ir jaisargaa...

pats vainiigs ka atstaaji root bez paroles un ar atljauju piekljuut no arienes...

nevis tikai no localhost.....

izveido useri kuram ir ierobezotas tiesiibas un to arii izmanto...

visticamaak ka kaads vienkaarshi ievadija root un nospieda enter ....;)

edit:

IMPHO nesmau parliecinaats bet lietotaaju root manupraat iisti nodzeest nevar.....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...