Jump to content
php.lv forumi

Man vajadzīga jūsu palīdzība!!!


keissfootball

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

<?php
echo'<form action="" method="post">
Balsoshanas jautājums<br />
<input type="radio" name="poll" value="1" />Atbilde1<br />
<input type="radio" name="poll" value="2" />Atbilde2<br />
<input type="radio" name="poll" value="3" />Atbilde3<br />
<input type="submit" name="ok" value="Balsot" />
</form>';

 

Ja manigais

 

<?php
echo'<form action="" method="post">
Balsoshanas jautājums<br />
<input type="radio" name="poll" value="'.$manigais.'" />Atbilde1<br />
<input type="radio" name="poll" value="'.$manigais.'" />Atbilde2<br />
<input type="radio" name="poll" value="'.$manigais.'" />Atbilde3<br />
<input type="submit" name="ok" value="Balsot" />
</form';

Link to comment
Share on other sites

Zoom, no shitaa nav pilniigi nekaadas jeegas:

<?php

echo'<form action="" method="post">

Balsoshanas jautājums<br />

<input type="radio" name="poll" value="1" />Atbilde1<br />

<input type="radio" name="poll" value="2" />Atbilde2<br />

<input type="radio" name="poll" value="3" />Atbilde3<br />

<input type="submit" name="ok" value="Balsot" />

</form>';

?>

tieshi echo, jo tas ir tiirs html, ko nav jeegas laist caur php.

Link to comment
Share on other sites

Es vispār vakarā maz ko saprotu bet domāju, ka citā dienas laikā, tas arī būtu man nesaprotams :D

 

Vai es pareizi domāju, ka šie divi poll.html un poll.php faili jāsaliek kopā un jāieraksta tas php skripts kaut kur iekšā???

 

Vai tu mani pareizi vispār saprati???

http://php.lv/f/index.php?showtopic=3048&v...indpost&p=23080

 

Es gribu uzlikt tā, lai man tā balsošana atveras nevis lapas augšā, bet tādā pašā lapā kā www.lfka.lv/index.html, tikai zemāk par baneri (Latvijas futbola klubu asociācija), kurš būs pēc pareizā koda ielikšanas augšpuše.

Edited by keissfootball
Link to comment
Share on other sites

mja nepaslinkoju izlasiiju gandriiz visu iznemot tos koda gabalus.

nu i mums jaunaa programmetaaju paaudze aug, tac panem manuaali par html un lasi, ja 3 reizes izlasiisi tad varbuut sapratiisi kur jaaliek tas ko es tev pirmajaa postaa uzrakstiiju.

ne jau tev tur php probleema ir, bet gan jau kaa tev te teica tu nezini html pamatus, buutu rakstijis pats visu, tad buutu arii sapratis kur, kas, kad un kaapeec ir jaaliek, bet nee laikam jau vieglaak ir seedeet forumaa un uzdot mulkiigus jautaajumus nekaa panemt un izlasiit kaadu graamatu.

ko tad tu gribi sanemt naudu tikai pa to, ka netaa nokaca svesu kodu, tad forumaa kaads tev saliek to visu kopaa un darbs skaitaas pabegts vai?

Link to comment
Share on other sites

Nu kas jums ir, es saku - html pamatus es zinu!!! Zinu no visiem html tagiem līdz html formām un tie laikam jau arī ir pamati??? Bet php pamatus - nezinu, tāpēc arī nezinu kur jāliek tas kods php failā???? Un es jau rakstīju, ka grāmatu es nevaru atrast A. Zīvarta PHP Soli pa solim Rīgas grāmatnīcās, bet ja kādam ir elektroniska versija, būtu pateicīgs, ja jūs man to atsūtītu pa e-pastu [email protected]

Edited by keissfootball
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka es macīšos php, bet nejau pa nedēļu visu iemācīties pašam!!! Citādi es te nerakstītu, būtu pats mēģinājis dažādos veidos to ielikt, bet tur jau tā lieta, ka skrips vajadzīgs apmērma līdz nākošās nedēļas beigām.

 

Tāpēc lūdzu, ja te ir kāds kurš tiešām saprot mani, palīdziet lūdzu!!!

P.S.Nu vai tad kādam patīk šeit čatot savā starpā? Ja jūs man parādītu to skritu, es jau sen sēdētu pie internet un mācītos php.

23108[/snapback]

 

Jā, bet tas jau ir manuālis, kur ir skaidrojumi visiem terminiem no php valodas, bet skripts vajadzīgs drīzumā un visu pa nedēļu es nepaspēšu izņemt, protams, mēģināšu, bet es nedomājuu, ka visu tik ātri sapratīšu :( :( :(

 

Atvainojiet, es tiešām negribu sagādāt jums grūtības ar savu teksta gabalu, bet es mēģinu saprast visu, kaut kā nesanāk :( :( :(

Edited by keissfootball
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...