Jump to content
php.lv forumi

Man vajadzīga jūsu palīdzība!!!


keissfootball

Recommended Posts

Skaidrs, bet kā man viņu likt starp tiem tagiem php skriptā (http://paste.php.lv/2563)?

Piemēram tur ir

echo "<html>\n";

echo "<head>\n";

echo "<title>$title</title>\n";

echo "<link rel=\"stylesheet\" type=\"text/css\" href=\"$styleSheet\">\n";

echo "</head>\n\n";

echo "<body>\n";

tas nozīmē, ka man viņu tur jāliek kaut kā, bet es pats nesaprotu kur???

 

Ja kas man ir otrs, tas indexa kods šeit: http://paste.php.lv/2579

 

Kādam man viņam tad tagad jāizskatās???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Probleema sheit ir tajaa, ka domaa - ja programmeesi ieksh PHP, tad HTML nemaz nav jaazin.

 

Daudz taadi redzeeti un taadus ir gruuti paarliecinaat, ka PHP taisa HTML. Ka virpirms ir jaapaarzin HTML un tikai tad PHP.

 

Un tam tavam kodam vaadzeetu buut liidziigam shitam:

<?

...

$title = 'Virsrakts';

$styleSheet = 'fff.css';

...

?>

<html>

<head>

<title><?=$title?></title>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?=$styleSheet?>">

</head>

<body>

...

Link to comment
Share on other sites

Labi, es mēģinu un mēģināšu mācīties php, žēl tikai, ka nevaru nekur atrast A.Zīvarta grāmatu PHP soli pa solim, ja kādam ir html versija, būtu pateicīgs, ja jūs man to atsūtītu. Pats tagad eju uz datorkursiem un tur diemžēl tikai tikām līdz else un if. Tāpēc lūdzu palīdziet man kāds šajā kodā!!!

Link to comment
Share on other sites

Kā jau es teicu, es html zinu, es vienkārši nesaprotu kur tas skripts jāliek, jo agrāk ar balsošanas failiem neesmu strādājis.

 

Nu vai tad kādam patīk šeit čatot savā starpā? Ja jūs man parādītu to skritu, es jau sen sēdētu pie internet un mācītos php. Vai tad jūs mācījāties visi paši no sevīm, jums taču arī palīdzēja, kā tagad varat palīdzēt kādam jūs. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

95% apgūts mācoties no sevis. (eksperimentējot, skatoties kas notiek, ja dara tā, kas notiek, ja tā un tā tālāk.) protams kā kādas neskaidrības, uzreiz ir google. Un nevis meklēt gatavu poll skriptu, bet izdomāt kā viņš strādātu.

ja nedomāsi pats, bet meklēsi gatavu - nekad nekļūsi par programmētāju, kas ir spējīgs nestandarta problēmu atrisināt.

 

Tas piemeers ko devu ir tieshi taadaa veidaa arii jaaraksta.

Saac kaut vai ar sho http://www.w3schools.com/php/default.asp

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka es macīšos php, bet nejau pa nedēļu visu iemācīties pašam!!! Citādi es te nerakstītu, būtu pats mēģinājis dažādos veidos to ielikt, bet tur jau tā lieta, ka skrips vajadzīgs apmērma līdz nākošās nedēļas beigām.

 

Tāpēc lūdzu, ja te ir kāds kurš tiešām saprot mani, palīdziet lūdzu!!!

P.S.Nu vai tad kādam patīk šeit čatot savā starpā? Ja jūs man parādītu to skritu, es jau sen sēdētu pie internet un mācītos php.

Link to comment
Share on other sites

<?
if (isset($_POST['ok'])){
// Shajaa vietaa jaaraksta balsoshanas apkoposhana atkariibaa no taa, kur tu saglabaa rezultaatus - DB, failaa...
//Shiet es izvadu to atbildi, kuru lietotaajs nospiedis
echo $_POST['poll'];
}
?>
...
<form action="" method="post">
Balsoshanas jautājums<br />
<input type="radio" name="poll" value="1" />Atbilde1<br />
<input type="radio" name="poll" value="2" />Atbilde2<br />
<input type="radio" name="poll" value="3" />Atbilde3<br />
<input type="submit" name="ok" value="Balsot" />
</form>
...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...