Jump to content
php.lv forumi

file upload


Robis

Recommended Posts

Sveiki!

Man ir daži jautājumi saistībā ar to!

Pirmais - nafig, izmantojot getimagesize funkciju, nevar uploadēt daudzas legālas bildes (.gif, .jpg), respektīvi, getimagesize uz tām atgriež kļūdu.

 

Nākamais - tā vien šķiet, ka "kretīniskais" DEAC ir nogriezis uploadēšanu uz saviem serveriem (KLIENTAM), pie tam NEVAR REDZĒT phpinfo() SATURU KĀ ARĪ PHP ERRORUS!!! MANUPRĀT TAS IR MAKSIMĀLS KRETĪNISMS, JO NAV IESPĒJAMS SKRIPTA DEBUGS, NE ARĪ NOSKAIDROT CĒLOŅUS, NO KURIENES KĻŪDA!!??

 

KAS TIEM PARANOIĶIEM IR BAIL, KA VIŅU NABAGA SERVERUS KĀDS NESALAUŽ NERĀDOT php.ini saturu un pat neizdodot kļūdas?

 

Varbūt kāds zin atbildes?

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Man ir daži jautājumi saistībā ar to!

Pirmais - nafig, izmantojot getimagesize funkciju, nevar uploadēt daudzas legālas bildes (.gif, .jpg), respektīvi, getimagesize uz tām atgriež kļūdu.

kādu kļūdu?

 

Nākamais - tā vien šķiet, ka "kretīniskais" DEAC ir nogriezis uploadēšanu uz saviem serveriem (KLIENTAM), pie tam NEVAR REDZĒT phpinfo() SATURU KĀ ARĪ PHP ERRORUS!!! MANUPRĀT TAS IR MAKSIMĀLS KRETĪNISMS, JO NAV IESPĒJAMS SKRIPTA DEBUGS, NE ARĪ NOSKAIDROT CĒLOŅUS, NO KURIENES KĻŪDA!!??

Te nu tu maldis par 100%. Uz production servera kļūdas nekad nevajag rādīt! NEKAD. Skripts jātestē uz atsevišķas (savas?) kastes, kur tu vari likt kādu error'u rādīšanu gribi.

Ja nu tev vajag logot tās kļūdas tajā production serverī, tad taisi custom error handleri, kurš sarakstīt kautvai failā to kļūdu paziņojumus.

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

Kļūdu? Sajaucu - FALSE atgriež!

Par kļūdām - neko nezinu! Man ir POHUJ kā ir jābūt uz produkcijas serveri, sanāk, kad ir jālabo kļūdas arī uz produkcijas serveri (kā gan es varu zināt prod servera konfigurāciju ?) Bļē, es klients - maksāju - tad netērā man lieki laiku (bez error_reporting un php.ini info kļūdas novēršana var aizņemt daudz reiz vairāk laika...), lai es varu savu saitu sataisīt pēc savām vajadzībām, citādi vēl par to būs jāsāk kādam maksāt!

Link to comment
Share on other sites

Kļūdu? Sajaucu - FALSE atgriež!

Tiesības piekļūt failam ir?

 

Par kļūdām - neko nezinu!

Tādus programmētājus iznīdēt! Šitādu dēļ labojot svešu kodu tik liekas problēmas, ka nav veikti visādi errčekingi un normālā veidā turpināta sistēmas darbība, ja nu tomēr notiek kļūda. A to lietotāju baigi interesē, ka kautkāds undefined variable, division by zero, u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Lab. Vienkārši dusmās neienācā prātā tas par tiesībām, jo viss error_reporting bij nogriezts. Bet tik un tā par to getimagesize jautājums paliek atklāts - reti kuru bildi viņš vispār atļauj - pārsvarā visādas .jpg un .gif bildes (nemaz nerunājot par .jpeg) viņš atgriež FALSE un vienkārši tas dara problēmas. Vai ir kādi risinājumi?

Link to comment
Share on other sites

Lieto error_handlerus

Visas kļūdas pēc custom-shēmas būs tev vai nu failā (kas ir labi), vai outputā (kas ir slikti)...

 

Un atceries, pareizi uzrakstīts kods strādās gandrīz visur.. ja tev nav paredzēta kļūdu kontrolēšana, tad pats vien vainīgs... ko tu tagad brēc pa visu pasauli, ka hostings SUX, .. neesi nekāds kings/uber-profiņš

Link to comment
Share on other sites

Lieto error_handlerus

Visas kļūdas pēc custom-shēmas būs tev vai nu failā (kas ir labi), vai outputā (kas ir slikti)...

 

Un atceries, pareizi uzrakstīts kods strādās gandrīz visur.. ja tev nav paredzēta kļūdu kontrolēšana, tad pats vien vainīgs... ko tu tagad brēc pa visu pasauli, ka hostings SUX, .. neesi nekāds kings/uber-profiņš

22045[/snapback]

 

Vecīt, ja nezini, tad nemuldi :) Kods sux - bet to kodu neesmu rakstījis es un neviens man netaisās maksāt par tā pārrakstīšanu. Interesanti, ka tās neatkarīgās daļas no kopējā saita, kuras esmu programmējis es, lieliski darbojas. Nedarbojās tās, kuras programmējis tas pirms manis (paklusām nākas lamāties uz šo nevienu reizi vien) un tāpēc nepieciešams error_reportings. Bet kāpēc es phpinfo() nevaru skatīt, piem?

Link to comment
Share on other sites

a nafig tev tas jāredz? tur vispār nekā nav, un visu vajadzīgo var iesetot no skripta.

 

Sāc attaisnoties? Parādi koda gabalu, un patieksim kur ir problēma... pārējais mums vispār neinteresē...

 

Man ir POHUJ kā ir jābūt uz produkcijas serveri, sanāk, kad ir jālabo kļūdas arī uz produkcijas serveri

Neviens un nekad normāls koderis nelabo kļūdas uz production servera!

Viss kas ir jāizdara - pielabot konfiga failu.

Link to comment
Share on other sites

Bāc, tu nesaproti, ka saitu uztaisījis pamatā iepriekšējais koderis un viņš no tādiem konfigiem ne sūda nerubī - sataisījis katrai valodai savu MySQL config failu :blink: katrai valodai savu direktoriju, nekādus definētu root, neko. Katrā atsevišķā lapelē konnektējas mysql pa jaunu (respektīvi, bez automātikas), vienkārši mysql_connect() else die(); Nekādi vienoti path, nekas! Nevajag par to man uzkraut vainu, ka tas iepriekšējais gailis kaut ko uzskribelējis ar savu līko kāju un novelt sekas uz mani!? Vot, neesi pirmais, kam šitais jāskaidro...

Link to comment
Share on other sites

Nomierinies, tu te sāki ar personiskiem apvainojumiem, savukārt mans pēdējais jautājums no manas puses bija par lietu - vai ir kādas alternatīvas getimagesize() failu pārbaudīšanai, vai ir image, jo tas getimagesize uz pārāk daudzām bildēm atgriež FALSE??

Vai kāds zin?

Link to comment
Share on other sites

Nomierinies, tu te sāki ar personiskiem apvainojumiem, savukārt mans pēdējais jautājums no manas puses bija par lietu - vai ir kādas alternatīvas getimagesize() failu pārbaudīšanai, vai ir image, jo tas getimagesize uz pārāk daudzām bildēm atgriež FALSE??

Vai kāds zin?

22053[/snapback]

 

GD funkcijas

imagecreatefrom* + imagesx/y

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...