Jump to content
php.lv forumi

Latvijas ziņu portālu barotnes


mak

Recommended Posts

Pieņemsim. Es izveidoju DELFI.lv Atom barotni (feed), kurā iekļauju visa raksta saturu (bez reklāmām). Barotnē iekļauju arī atsauci uz delfi.lv, katra raksta autorus un avotu.

 

Vai es pārkāpju autortiesību (vai kādu citu) likumu, ja

  1. barotni izmantoju tikai es pats,
  2. barotnei dodu publisku pieeju,
  3. barotnē iekļauju tikai raksta pirmo rindkopu.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk ir norādīt saites uz attiecīgām mājaslapām, nevis veidot kaut kādu gružkasti savā lapā. Savā lapā vai likt tikai tēmas, kas attiecas uz savas lapas specifiku - cilvēks jau to ari cer sagaidīt, kad ienāk tavā mājaslapā, nevis kaut kādu mistrojumu no neta.

Link to comment
Share on other sites

Robi, uz kuru tad vietu var norādīt saiti ar Delfi atom barotni, ja jau tu saki, ka savā lapā nevajag?

 

Kam vispār vajag norādīt Atom barotni. Varbūt pietiek vienkārši ar saiti uz attiecīgo mājaslapu. Sveša satura likšana savā mājaslapā norādā uz mājaslapas jēgas trūkumu... Mājaslapai jābūt pirmkārt pašai par sevi ar savu saturu, savienojumiem uz citām vietnēm internetā jānotiek caur saitēm, tas pat ir nepieciešams. Nez, pieredze darbā internetā man ir kopš te tāds nets vispār LV parādījās, domāju, ka man ir izveidojies kaut cik pareizs priekštats, kādam vajadzētu tam būt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...