Jump to content
php.lv forumi

UTF-8 MySQL


NeoX

Recommended Posts

Ar mysqldump izeksportē visus datus teksta failā. Pārkonvertē teksta failu uz utf8 formātu no tava patreizējā formāta. Pārveidot create table teikumus, lai tabulas veidojas utf8 formātā, un ar mysql ieimportē atpakaļ teksta failu datubāzē (pirms tam izdzēšot vecos datus).

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, bet pienjemsim man tajaa datu baazee datu nav tagad, ir drausmiigi daudz tabulas, kuraam atseviskji negribaas neko konfigureet. Kaa es varu jau gatavai datu baazei uzstaadiit kodeejumu un to COLLATE. Softs, kas izmanto hso datu baazi nav editojams - viens liels mudzjeklis un katram kverijam tur nav iespejams uzlikt "SET NAMES 'utf8'".

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Softs, kas izmanto hso datu baazi nav editojams - viens liels mudzjeklis un katram kverijam tur nav iespejams uzlikt "SET NAMES 'utf8'".

18488[/snapback]

Vai tad nu tik traki ir? Cik ta tur to mysql_connect() fju izsaukumu ir? 10? 50? Ja jā, tad jau nav traki, izej kodam cauri un visur saliec kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, bet pienjemsim man tajaa datu baazee datu nav tagad, ir drausmiigi daudz tabulas, kuraam atseviskji negribaas neko konfigureet. Kaa es varu jau gatavai datu baazei uzstaadiit kodeejumu un to COLLATE. Softs, kas izmanto hso datu baazi nav editojams - viens liels mudzjeklis un katram kverijam tur nav iespejams uzlikt "SET NAMES 'utf8'".

18488[/snapback]

 

softs, kas nerubī UTF raksies/rakstīs iekš UTF tabulām? tad jau tur mudzeklis garantēts...

 

PS: es nekad nenorādu tabulām un DB neko, vnk softs kas lieto DB raksta tur UTF datus..., nevis otrādi

Link to comment
Share on other sites

softs, kas nerubī UTF raksies/rakstīs iekš UTF tabulām? tad jau tur mudzeklis garantēts...

 

PS: es nekad nenorādu tabulām un DB neko, vnk softs kas lieto DB raksta tur UTF datus..., nevis otrādi

 

... Softs kaa Open Source PHP.

 

Tagad viss kaartiibaa. Uzstaadiiju DB nokluseeto charsetu, iztiiriiju datu baazi no vecajiem datiem un sagjenereeju jaunos. Paldies par atsauciibu! :)

Link to comment
Share on other sites

bet vai tad nav tā, ja PHP skripts worko ar non-UTF datiem, mēģina barot MySQL-am tos datus,.. un `itkā UTF` tabulās liksies tomēr non-UTF dati...

 

jeb papildus DB izveidošanas/SQL parametri automātiski konvertē ->UTF !?

Link to comment
Share on other sites

Tagad man nedaudz savaadaaka probleema. Tas utf8 ir, bet kaut kas tomeer nav riktiigi. man tagad atbalsta visus latvieshu burtus iznjemot garo ā. Tas COLLATION cits jaliek? Ja jaa tad kursh? (kaads)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...