Jump to content
php.lv forumi

Migrācijas - jā vai nē


qwerty

Recommended Posts

Kādi 2 objekti, kādā update brīdī. Tu maz pats saproti, ko raksti? Kāpēc lai migrācija kaut ko veidotu?! No kurienes tad tava migrācija izraus to B objektu? Kurš jamo definēs? Tu?

 

Paskatīsimies no cita skatu punkta. Es esmu PO un jau minētajai jūzeru mvp fīčai gribu tās pašas grupas. Uzraksti man kodu, kur es varu ieiet panelī un pielikt katram lietotājam grupu. Tavs risinājums?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

 

Kādi 2 objekti, kādā update brīdī. 

Datu bāzes objekti a.k.a tabulas ieraksti.

 

B objektu definē prasības (klients, lietotājs). Viena datu migrācija izveidos šos "defaultos" B objektus, otra - relācijas starp A un B.

 

Piemēram klients grib lai lietotāji grupētos viņam 3 grupās un nodefinē tās - "Basic user, advanced user, admin user."

Tad vēl viņs saka ka, lietotājam ir jāpieder kādai no šīm grupām lai redzētu atbilstošās fīčas.

Tas viss protams menedžējams caur paneli ko redz tikai "admin user" grupas lietotāji.

 

Papildus klients pasaka, ka advanced useri defaultā ir visi tie kam izpildās kritērijs X, admin useri kam kritērijs Y, pārējie ir basic useri. 

 

Tagad esmu uzrakstījis shēmas migrāciju, create table groups, create table user_groups. 

Palaižu update, saku klientam ka viss ok. 

 

Ko tālāk, kas notiek? 

Link to comment
Share on other sites

O.O paneļa jūzeri un app jūzeri vienā kolekcijā... Mjā... 

 

Hard coded, hard coupled shēma un dati. Niiice. 

 

Bet atgriezīsimies uz mirkli realitātē, kur es esmu PO un es tev neesmu teicis nevienā brīdī, kas es gribu šīs 3 grupas. Es negribu tās tavas nule izdomātās 3 grupas. Es gribu 50. Nē, 70. Es vispār vēl nezinu, vienkārši izdari tā, lai es rīt varu ieiet panelī, nodefinēt permisijas un kamēr es to neesmu izdarījis, nekas nemainās. Un vēl es gribu permisiju matricu. Pilnvērtīgu. Es gribu matricu, kur katrai lietotāju grupai es varu piešķirt read write permisijas katrai lapeles sadaļai. Pēc tam es gribu lai grupas varētu mantot citas grupas tiesības. 

 

Un pēc tam nepiemirsti palabot savu migrāciju, kad es būšu panelī salicis visas permisijas pareizi FTW.

 

Ps naming conventions, smartass. 

 

app_users

app_user_groups

app_users_user_groups_rel

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...