Jump to content
php.lv forumi

qwerty

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  184
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3760 profile views

qwerty's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Community Answers

 1. Kā tieši izpaužas zināšanas par Redis? Cache? websockets? Tāda netipiska vēlme ko parasti neredz sludinājumos.
 2. Anonymous klases un uzlabota typehintosana pamattipiem mana skatijuma ir PHP7 lielakais pienesums. Bet tas ir nu ta, nu ta.. Ne parak iespaidigi.
 3. Es nezinu kādu css tu esi lietojis lai to pdf uzģenerētu, bet izskatās ka nav bijis width:100% un otrajai tabulai border-collapse. Tūļa pamatā ir webkits un ja neliek nekādu css, tad rezultāts būs tāds kādu to renderētu webkits.. tādu štrunta tabuliņu wkhtmltopdf uzģenerēt ir sīkums. Pieredze ar so man ir pietiekama. wkhtmltopdf vai arī vispār neko.
 4. Tas ka wkhtmltopdf kaut ko nesmuki zīmētu ir pilnīgas muļķības, jo rezultāts 99% gadījumu ir viens pret viens ar to kas redzams browserī. Pat ja lapa ar javascriptu tiek renderēta, tāpat viss būs precīzi. Fonti, positions, bootstrap grid sistēma, ikonas, krāsas, canvas utt..
 5. Tikai un vienīgi wkhtmltopdf. Ja lieto Laravel tad tam ir laravel-snappy pekidžs. Kas tie par tizliem klientu serveriem? Instalācija ir ekstremāli vienkārša.
 6. Man šķiet codez te runāja par datu daudzumu, nevis ātrumu, kādā tas tiek apstrādāts.
 7. Wuu, kur tu īsti strādā? Ja runā par React, Sails, kaut kādām rūpnīcām. Man šķiet reiz kaut ko par noliktavām arī teici. Tas ir uzņēmums vai freelance?
 8. Sūdīgi. šāda situācija manuprāt ir pielīdzināma tam, ka katrs PHP developeris rakstītu savu freimworku. Stipri prasās pēc kaut kā standartizēta.
 9. Ja tev tas bija jāraksta pašam, tad 90% skaistuma pazūd. Wuu vai daGrevi, esat izmantojuši šo varbūt? https://github.com/prometheusresearch/react-formsKaut kas normāls sanāca? React tiešām ir laba lieta un es novēlu tam ilgu un garu mūžu, bet jāatzīst ka toolings šur tur pieklibo. Piemēram laba alternatīva jquery datatables kādam ir zināma, ko izmantot React?
 10. Wuu, ieliec kādu jsfiddle studijā, vai ko tamlīdzīgu, kur tu parādi savu kruto konfigurāciju un ar ko tā labāka par php/jquery stumdīšanu. Paldies.
 11. SSD for the rescue. Man uz viena Linux bija tā ka HDD iegāja ļoti bieži sleep mode vai kā nu tur viņu sauc, kad negriežās.
 12. Jūs tos portatīvos nesat uz darbu līdzi? Es savā prātā iedomājos ka var iztikt ar vienu stacionāro darbā, vienu mājās, un tad vēl vienu lētu portatīvo ko paņemt kaut kur līdzi ja 2-3 reizes gadā nākas pakodēt ārpus mājas. Bet nu jau virs tūkstots euro.
 13. qwerty

  Konstruktors

  tas ir fotošops, ne jau kaut kas programmēts
 14. Man liekas, ka CPU priekš WEB programmētāja neko nemaina. Man ir 2.1 GHz divkodolnieks un izmantotā jauda ļoti reti pārsniedz 20%. Galvenais ir SSD un RAM.
×
×
 • Create New...