Jump to content
php.lv forumi

EmīlsK

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

EmīlsK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. EmīlsK

  Konstruktors

  Bet vai ar svg var uztaisīt tā lai ir dabiski un izskatās, ka reāla fotobilde? Piemēram, vai šādu pašu manis augstāk minēto var 1:1 realizēt arī ar svg.
 2. EmīlsK

  Konstruktors

  Citu labāku variantu nav? Iedomājies krekls, kuram 5 daļas var būt dažādās krāsās, piemēram, 20 un tad photoshopā taisīt visas iespējamās variācijas ir mazliet par traku.
 3. EmīlsK

  Konstruktors

  Man ir nesaprotams tas, kā var dabūt to lietu kam mainās krāsas citā krāsa. Tur nav kāds overlay vai tml? Jo bilde ir tā pati, neticu, ka mazā meitenīte sēdēja sastingusi vienā pozā, kamēr viņai zem dibena mainīja tos sēžamos. Man vajag šādu pašu lietu ar krekliem. Ir krekli, kur katrs krekls sazīmēts 5 piecās daļās un katrai krekla daļai var norādīt krāsu no 20 krāsu izvēles. Nefotogrāfēs taču katru kreklu visos iespējamos krāsu izvēles variantos variantos, tas pats par photoshop.
 4. EmīlsK

  Konstruktors

  Vairākās lapās esmu redzejis, ka konstruktorā, piemēram, apģērbs, kurpes utt., mainot krāsu paliek tas pats. Varbūt ir kādi ieteikumi kā tas tiek panākts? Piemēram, šeit: http://www.pupumaiss.lv/shop/pasuti-sezammaisu-jau-sodien/
 5. Meklējam sistēmu administratoru nepilna laika darbam. Darbs no mājām vai jebkuras tev ērtas vietas. Tavi darba pienākumi: serveru administrēšana un konfigurēšana (Linux); serveru monitorēšana; serveru problēmu risināšana. Ko mēs piedāvājam: ļoti labu atalgojumu katru mēnesi konkrētā datumā tavā kontā. Mums nav nepieciešami skaisti noformēti CV, bet gan tavas pieredzes un spēju apraksts. Sūti PM un tad jau visu pārējo izstāstīsim un sarunāsim sīkāk.
×
×
 • Create New...