Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

vbz, tev pietrūkst komunikācijas, ka nepietiek strīdēties ar citiem un jau sāc strīdēties ar sevi?

komunikācija man pietiek, es Drupal komūnā strādāju un viss internets ir nosacīta komunikācija

 

 

Te raksta stulbības, lai raksta

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ar Drupal esmu "apēdis suni", vairāk negribu to pārmudrīto brīnumu vispār redzēt

ne kas, mēs to uzlabosim un radikāli, tur db ir pilnīga pakaļa, 8 Drupal, te ir savienošanas problēma, atrisināsim, Drupal taisa lielas sistēmas, tikai db ir pakaļā

 

Uz Drupal ir 'joti lielas sistēmas uztaisītas, teiksim zināšanu bāze, tikai tur streiko db struktūra, viņš ir lēns, bet pluginu sistēma ir perfekta, kapēc lēns, jo tā db struktūra ir crazy

 

un te mēs nonākam atkal pie source, uztaisi perfektu db struktūru un sistēma būs flexibla,, viss sākas ar datu struktūru ...

Es jau atkārtojos, teiksim daGreivis dara otrādāk - raksta kodu un tad pielāgo datu struktūru, lai viņam noiet!

 

Kāda atšķirība pelni 900 vai 1200 eiro, Latvijā Tu kā progrmētājs nebūsi miljonārs, tad atdod tās zināšanas citiem, es Latvijā neesmu sastapis tīru koderi, kas būtu miljonārs ...

 

Atšķirība irtā, ka stocmanī sieru pirksi vai slinkums, brauksi ar taksi, globāli atšķirības nav

Labi koderis ļoti labi māk biržā darboties, bet tas jau ir cits jautājums

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

vbz, tu dzirdi balsis?

 

Es reiz pazinu vienu meiteni, kurai bija šizofrēnija. Lai gan intelektuāli bija virs vidējā, viņas izteikšanās stils bija ar ļoti biežu konteksta maiņu. Tā, ka brīžiem pat grūti izsekot, kur domas lido. Bet viņai bija arī audio halucinācijas, tas ir, viņa dzirdēja balsis.

Link to comment
Share on other sites

vbz, tu dzirdi balsis?

 

Es reiz pazinu vienu meiteni, kurai bija šizofrēnija. Lai gan intelektuāli bija virs vidējā, viņas izteikšanās stils bija ar ļoti biežu konteksta maiņu. Tā, ka brīžiem pat grūti izsekot, kur domas lido. Bet viņai bija arī audio halucinācijas, tas ir, viņa dzirdēja balsis.

Nomierinies pagaidām man nav ne vizuālās, ne audio halucinācijas. Bet nostrādā 36 stundas, tas mans rekords, Tev parādās vizuālās halucinācijas, es es eju 5 no rīta atpakaļ uz vilcienu un Tev liekas, ka kāds Tev iet no aizmugures, apskaties - protams nav tur neviena. Ja - viss smaržo pēc viņas :)tik ilgi neguli, man sākas halucinācijas uz smaržām - viss smird, attaisi logu, nomaini zeķes, utt - viss smaržo pēc sievietes, kura Tev bija, joks, lai kur Tu bēgtu- viss tā pat smaržo pēc viņas un tas ir normāli!!!

 

Tu ju vienmēr saglabā sievietes smaržu, bez visiem stringiem, varchariem un citiem zvēriem - tā ir problēm? Nē, tā ir patiesība

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

> Es jau atkārtojos, teiksim daGreivis dara otrādāk - raksta kodu un tad pielāgo datu struktūru, lai viņam noiet!

> Kāda atšķirība pelni 900 vai 1200 eiro, Latvijā Tu kā progrmētājs nebūsi miljonārs, tad atdod tās zināšanas citiem, es Latvijā neesmu sastapis tīru koderi, kas būtu miljonārs ...

 

Nu vismaz es pelnu vairāk nekā 1.2k. :D Atradies te lielais zinātājs, ka bārsta knowledge.

 

Un jā, pēc tā, ko raksti, būs jāpiekrīt citiem, ka kkas ar domāšanu tev nav. No offence tho!

Link to comment
Share on other sites

...Nu vismaz es pelnu vairāk nekā 1.2k. :D Atradies te lielais zinātājs, ka bārsta knowledge.

 

Un jā, pēc tā, ko raksti, būs jāpiekrīt citiem, ka kkas ar domāšanu tev nav. No offence tho!

 

 

 

Pierādi, nu labi, pelni 1.5k nu un atšķirības nav, mājai līzings, mašīnai līzings, kas tad Tev vispār pieder - nu meitene, tā jau ir vērtība. Arī ar 1.5k Latvijā protams Tu nebūsi miljonārs, parasts zemnieks, neskatoties uz to, ka tev smadzeņu šūnas strādā daudz labāk nekā metinātājam, kurš strādā servisā un dažreiz nopelna nedēļā 3k, atkal taisnība...

Link to comment
Share on other sites

> kas tad Tev vispār pieder - nu meitene, tā jau ir vērtība

 

Man nepieder meitene. Man ir draudzene. Vai tev pieder meitene? Vai tev tas liekas normāli?

 

> @daGrevis - tu strādā latviešu vai ārzemju uzņēmumā? >1.2k bruto/neto?

 

Uz rokas. Ārzemju uzņēmums, ofiss Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

> kas tad Tev vispār pieder - nu meitene, tā jau ir vērtība

 

Man nepieder meitene. Man ir draudzene. Vai tev pieder meitene? Vai tev tas liekas normāli? ...

Nepareizi noformulēju, Tev lielākā vērtība ir otrs cilvēks un bērni, labi Tu vēl pa jaunu bērniem, bet kad viņi būs, tad pazudīs visi integeri un biti. Tev būs svarīgs bērns un Tava mīļotā meitene

1.2k neto ar nodokļoem Latvijā, Tu fleitē!

 

Paņemsim tūlīt sarēķināsināsim bruto

 

Normāli Latvijā darbastunda progrannētājam nepārsniegs 12ls, rēķiniet paši euro, 40 stundas nedēļā Tu nenostrādāsi, jo Tev ir meitene, izmanojiet https://www.getharvest.com/ un notracko savu laiku, cik ta Tu tīras stundas nostrādā

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...