Jump to content
php.lv forumi

Draugiem.lv Lapas


N776

Recommended Posts

[email protected]

Kam tas e-pasts tur domāts, ja ir neskaidrības vai nespēj iegūt konkrētos datus?

Priekš kaķiem tas e-pasts nav, domājams viņš to e-pastu tur ir licis tapēc, lai jautātu!

(facepalm)

 

Uz ko atbilde ir jāgaida nedēļām! Kemito: :)

Paldies! Tiksim paši galā.

Edited by N776
Link to comment
Share on other sites

Domājams uzrakstīt e-pastu nav grūti un kamēr viņi atbild, pacensties pašam rist risinājumu, ja neizdodas iečekot e-pastu un saņemt jau kaut kādu atbildi - no sense.

 

Un atkal bez loģikas. Domājams neesi viens ar šādām problēmām, jautājumiem kā arī daudz citu darbu ir draugiem.lv nevis, lai tikai atbildētu "Developeriem" un nedēļām atbilde jāgaida, stipri šaubos.

 

Veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Protams nē! Bet ar atbildēšanu viņi tiešām nesteidzas.

 

Edit: Atvainojos par double post. PC nokārās.

 

 

Ibio! Vispirms pamēģini un tad auro!

Nez kāpēc man ļoti smuki un ātri visu atbildēja! Bet nu ok, ko no šādiem cilvēkiem var vēlēties, ja jau nespēj aizdomāties tik tālu kā uzrakstīt e-pastu, tad kur nu vēl sagaidīt kādu rezultatīvu gala iznākumu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ibio! Vispirms pamēģini un tad auro!

Nez kāpēc man ļoti smuki un ātri visu atbildēja! Bet nu ok, ko no šādiem cilvēkiem var vēlēties, ja jau nespēj aizdomāties tik tālu kā uzrakstīt e-pastu, tad kur nu vēl sagaidīt kādu rezultatīvu gala iznākumu...

 

Mani fascinē jūsu "pozitīvās atbildes"!

Ko tu tur runā par gala rezultātu? Gala rezultāts jau ir ,un esam iztikuši bez draugiem.lv palīdzības.

Edited by N776
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...