Jump to content
php.lv forumi

kur glabāt backupus?


No0ne

Recommended Posts

Lasīju, ka aŗī ar RAID gadās, ka dati ir corrupted un cilvēki ieteikuši glabāt backupus uz atsevišķa servera. Sameklēju skriptu, kas var backupus reizi dienā uztaisīt un pārmest uz kādu FTP serveri, tikai tad radās jautājums: kur tādu ftp un par normālām cenām vispār dabūt?

Pirmā doma bija unlimited space hostingi, bet izrādās tie neļauj backupus glabāt.

 

Otrā doma bija visādi FTP serveri, ieraudzīju cenas, gandrīz noģību, ka par parastu, limitētu diska vietas aizņemšanu jāmaksā 100euro mēnesī. Es būtībā esmu tēmējis uz <10ls mēnesī un sorry par tiem 100eiro es varu nopirkt terrabaita cieto disku un glabāt tur failus cik vien man vajag, tikai ar Lattelecom ne-optiku tas aizņemtu pārāk daudz laika, tāpēc atgriežamies pie normālu pakalpojumu sniedzēju meklējumiem par normālām cenām.

 

Patiesībā diezgan lielu diska vietu vajag, jo dienā/1GB tiks uploadoti uz tā servera. Gadā tie ir jau 300GB, nu, protams, tik daudz man nevajag, bet kādus 20GB būtu OK izmantot, ja bonusā tam kāds var iedot pamācību kā automatizēt veco backupu dzēšanu :)

Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt VPS ar 20GB pa 13.60Ls/mēn. Varēsi vēl nohostēt pāris lapas ;)

Ja man vajadzētu VPS Latvijā, es noteikti izmantotu tavu piedāvājumu, bet diemžēl tā nav prioritāte.

 

Prioritāte patiesībā ir cena, jo es netaisos izmantot servera resursus (tikai diska vietu), kas īsti neko nemaina.

 

Kavacky paldies, nebiju līdz PHP izmantošanai priekš tā aizdomājies.

Edited by No0ne
Link to comment
Share on other sites

Tepat php.lv pamanīju brāļu lietuviešu piedāvājumu no balticservers.com . Paņēmu VPS 0.5ghz CPU, 20GB vieta, 512MB rams. 8ls uz 3 mēnešiem, ar cenu esmu ļoti apmierināts, ar supportu arī, par to kā pats serveris uzvedas vēl nezinu. It kā labas atsauksmes internetā :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...