Jump to content
php.lv forumi

Reāla ip adrese


hoho

Recommended Posts

Sveiki!

Kā ar php var dabūt klienta reālo ip adresi, piemēram, ja tā ir viena lielā kompānija, tad visi iziet Internetā zem vienas ārējas IP adreses. Bet savukārt katram datoram tiklā ir sava iekšējā IP adrese 10.0.X.X ... Kā var dabūt šo IP?

Link to comment
Share on other sites

Ar JScript'u nevar iegūt pat ne "parasto" klienta IP. Kur nu vēl "slēpto"...

 

Skaties uz servera-puses valodām... visticamāk PHP. Vari mēģināt kaut kādu info "dabūt ārā" no $_SERVER...

Link to comment
Share on other sites

Atceros, ka darīju tā, ka visu, ko vien varētu izvilkt un tas ir IP... no $_SERVER saliku jaunā masīvā. Tad masīvam braucu cauri un baudīju, vai attiecīgais mainīgais ir tukšs.

 

Labojums:

 

Nez kāpēc Es to visu liku jaunā masīvā...

 

Labojums #2:

 

forEach ( $_SERVER as $k => $v ) {

if ( filter_var( $v, FILTER_VALIDATE_IP ) ) {

	echo $k . ' => ' . $v . '<br />';

}

}

Link to comment
Share on other sites

Pats paskatījos gan daGrevis doto, neieguvu vēlamo effektu. Reāli uzzināju servera IP adresi un savu ip, bet tā teikt "192.168.0.123" nedabūju, arī no sand2s dotā linka, informāciju neieguvu, līdz ar to atbildi nevaru sniegt korekti, bet ja atradīšu, editēšu ziņu.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vari ieteikt kā ar AJAX dabūt iekšējo IP?

Nevaru sameklēt piemēru inetā ...

 

Ar JS nevar.

AJAX domāts tai formai, kurā lietotājs pats ieraksta savu IP adresi, lai tu šo zinātu.

 

Ar to bija domāts, ka nevar uzzināt iekšējo ip adresi. Varbūt ar kādu activex, ko lietotājam jāuzinstalē uz sava IE, vai ar kādu programmu, kas sūta informāciju fona (spiega programmu)

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi pret Javu nav iebildumu :D Daudzas Javiskās lietas šķiet ļoti ekselentas, darbā arī visas sistēmas lielākoties Javā (serverpusē gan) :D

Taču zinu vidēji statistisko lietotāju, kam "kafijas aromāts par rūgtu šķiet" :D

Link to comment
Share on other sites

rATRIJS, Es nerunāju par Java applet'iem. Ar to Java nebūt nebeidzas...

 

Labojums:

 

Ehh, laikam Tu to zini. Izlasīju to topiku, kur visi tagad lielās kā no skolas puikas kļuvuši par dižiem programmētājiem. Es gribētu dzirdēt spēcīgus argumentus kāpēc Tev tā nepatīk Java, jo tā kā esi ar to strādājis (un jautājums: Cik sen atpakaļ) Tev vajadzētu būt arī labam priekšstatam.

 

Labojums #2:

 

Atradu šo! Bet cik nu reāli tā info ir veca... to nezinu. Pietam, tas ir tikai no viena cilvēka skatu punkta.

Link to comment
Share on other sites

Es shajaa gadiijumaa tik par appletiem runaaju. Man nav nekas pretim, ja to izmanto servera pusee.

 

Ar JAVA es straadaaju saliidzinoshi pasen...gadus divus atpakalj vai kas taads. Tiesa ir sanaacis sho to pa-JAVA-iskot arii peec tam, bet lielaakoties ne tiiraa veidaa (aka caur, piemeeram, Groovy valodu). Lai kaartiigi pamatotu kaadeelj man JAVA nepatiik man vajadzeetu krietni vairaak laika, kaa man ir tagad, taadeelj shobriid to nedariishu :) ja uzrakstiishu, tad padoshu tev zinju. Iisumaa - manupraat, vienkaarshas lietas tur ir paaraak sarezhgjiitas (tas gan tieshi neattiecas uz valodu, bet gan kaa to cilveeki parasti izmanto). Kaa arii, ja cilveeki parasti saka, ka uz PHP iesaaceejam ir viegli izveidot sliktu aplikaaciju (web lapu), tad, manupraat, uz JAVA's to izdariit ir krietni vienkaarshaak...

 

Lai vai kaa - es nesaku ka JAVA'u vajag izniicinaat un neizmantot. Vienkaarshi ES ar vinju negribeetu straadaat. Tas ir taa pat kaa dazhiem patiik viena auto marka, citiem cita...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...