Jump to content
php.lv forumi

SHA1 un C++


No0ne

Recommended Posts

Nespēju iedomāties nevienu labāku vietu, lai meklētu palīdzību, jo Latvijā c++ forumu nav, ārzemēs stundas laikā ir 500 jauni topiki un manam pārleca pāri tā kārtīgi neko neatbildot. Jautājums domājams, ka diezgan vienkāršs!

 

PHP:

sha1("cat"); <---- 9d989e8d27dc9e0ec3389fc855f142c3d40f0c50

 

Gribu lai c++ izdara to pasu. ka man no "cat" iegut 9d989e8d27dc9e0ec3389fc855f142c3d40f0c50 ieks C++?

Link to comment
Share on other sites

Un iekš google neesmu meklējis??

 

Žēl, ka neesi, es savukārt esmu.

 

Bija tur pāris blibraries, kas piedāvā ko tamlīdzīgu izdarīt, bet zināšanas par C++ man ir nulle, mācīties arī neplānoju, tāpēc man nav ne jausmas kā ieslēgt tos lilbraryus un kā pēc tam to konkrēto vārdu pārvērst uz sha1.

 

Tāpēc cerēju, ka te kāds, kam skolā vai kaut kur tas ir mācīts varēs palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Met mieru. Nopietni.

 

Tas laikam mani atšķir no tevis - nemetīšu līdz man kāds nepalīdzēs, ja ne šeit, tad citur. Un, lūdzu, raksti tikai tad, ja tev ir, ko teikt par tēmu, nevis par to, ka es neko nesaprotu no C++, jo tajā jau es atzinos.

Link to comment
Share on other sites

Tas laikam mani atšķir no tevis - nemetīšu līdz man kāds nepalīdzēs, ja ne šeit, tad citur. Un, lūdzu, raksti tikai tad, ja tev ir, ko teikt par tēmu, nevis par to, ka es neko nesaprotu no C++, jo tajā jau es atzinos.

 

Jup - jo normaals cilveeks meegjinaatu pats pamaaciities kaut ko nevis gaidiitu kad kaads cits to izdariis vinja vietaa...

 

Ar tiem linkiem ko tev te iemeta vajadzeetu pietikt, lai tu vareetu izdariit to ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

Tas laikam mani atšķir no tevis - nemetīšu līdz man kāds nepalīdzēs, ja ne šeit, tad citur. Un, lūdzu, raksti tikai tad, ja tev ir, ko teikt par tēmu, nevis par to, ka es neko nesaprotu no C++, jo tajā jau es atzinos.

 

Mācīties tu negribi, bet gribi, lai kāds visu izdara tavā vietā? Manuprāt tika dotas pietiekami noderīgas norādes, tik jāliek lietā nedaudz izdomas.

 

Ja nē, tad varbūt īstā sadaļa būs "darba sludinājumi"...

Link to comment
Share on other sites

Jup - jo normaals cilveeks meegjinaatu pats pamaaciities kaut ko nevis gaidiitu kad kaads cits to izdariis vinja vietaa...

 

Ar tiem linkiem ko tev te iemeta vajadzeetu pietikt, lai tu vareetu izdariit to ko vajag.

 

Tieši tā - es gaidu, kad kāds man pateiks, ko konkrēti darīt. Es negribu mācīties C++, man to nevajag un to es jau iepriekš teicu.

 

Ja man kāds pajautātu kā Joomlā lietotāju ip adreses glabāt sha1 hashā un pat jau būtu atradis to vietu, kur ir $ip, tad es viņam pateiktu ,lai $ip samaina uz sha1($ip); un neliktu viņam mācīties valodu, bez kuras viņš bez problēmām izdzīvo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...