Jump to content
php.lv forumi

Mazdarbu veicējs


rpr

Recommended Posts

Doma atrast kādu palīgu. Būs gabaldarbiņi. Sākumā darbs nebūs daudz, bet vēlāk varētu būt pietiekoši kādam studentam.

 

Esmu iedomājies apmēram tādu shēmu: uzdošu darbu kādā projektu menedžmenta vietnē. norādīšu laiku, cik man šķiet tur vajadzētu laiku, lai to uztaisītu. Palīgs novērtē dabu un tam atvēlēto laiku, ja piekrīt, tad taisa, ja ne, tad izrunājam kur problēma. Par darbu vienojamies kāda ir stundas likme.

 

Ja kādam interesē šāda piepelnīšanās iespēja, dodat ziņu PM! neaizmirsti norādīt savu stundas likmi, kā arī kādu koda piemēru atsūtīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu es īsti neiebraucu šajā shēmā. Sapratu šādi: tu dabū kādu darbu kādā freenlanceru saitā, nodod tālāk šo darbu kodētājām, kodētājs uzkodē, nodod atpakaļ tev, tu tālāk nodod pasūtītājam, samaksā kodētājam stundas likmi, starpību paturi? :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es īsti neiebraucu šajā shēmā. Sapratu šādi: tu dabū kādu darbu kādā freenlanceru saitā, nodod tālāk šo darbu kodētājām, kodētājs uzkodē, nodod atpakaļ tev, tu tālāk nodod pasūtītājam, samaksā kodētājam stundas likmi, starpību paturi? :)

 

Bez paša līdzdalības tā viennozīmīgi ir krievu rulete - riskēt ar savu reitingu/reputāciju atdodot visu darbu darīt kādam +/- nezināmam cilvēkam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...