Jump to content
php.lv forumi

Appserv


sonexs

Recommended Posts

Sveiki man ir shis saits www.lrfl.tk

 

Parinstaleeju pc un protams lapa bija jaliek no jauna. bet man kkas cakareejas un nevar uzlikt. var kaads izskaidrot kaa man to izdariit? Esmu jau vairakas h pavadiijis pa forumiem un google.lv jau arii apriebies un nekadi nesanak atguut visus ierakstus un userus. kas buutu tas ko man vajadzeetu loti.

Link to comment
Share on other sites

pēc apraksta spriežot nodzēsa mysql datubāzes un cer tagad viņas atdabut :D vot tas ir jau labi gan teikts es ticētu ja teu butu uz citas partīcijas saglabājušies faili no datubāzes tad var manuāli atdzīvinat ja ne ja ir dumps tad problēmu domāju tas nesagādātu saitaisit ^^ .

Link to comment
Share on other sites

pēc apraksta spriežot nodzēsa mysql datubāzes un cer tagad viņas atdabut :D vot tas ir jau labi gan teikts es ticētu ja teu butu uz citas partīcijas saglabājušies faili no datubāzes tad var manuāli atdzīvinat ja ne ja ir dumps tad problēmu domāju tas nesagādātu saitaisit ^^ .

 

Varbūt šajā sakarā ir kas sakāms?

 

Paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Kur uz win7 ir hosts fails?

Jo->

Man ir Win 7 un bija win7 nee visus servera failus un datubazi parkopeeju un tagad to visu gribu salikt atpakalj, bet nekas nestrādā

Protams autoram vajadzēja kopēt/backupot tikai pašu hosta mapi un DB lai atjaunotos vai uzliktu jebkur citur, bet tas nu tā.

Apacha konfigu jebkurā gadījumā tā samainīt nav prātīgi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...