Jump to content
php.lv forumi

Image properties


orion

Recommended Posts

Kā lai dabūt no bildes laukā parametrus using GD2(var arī savādāk):

 

File date

Camera make:

Camera model:

Date/Time:

Resolution:

Flash used:

Focal length:

Exposure time:

Aperture:

ISO equiv.:

Metering Mode:

Exposure:

Jpeg process:

u.t.t. ???

 

Esmu pārracis guugli, PHP manuāli, bet enīvei neko neesmu atracis.

Gan jau ka vajag tikai pareizo funkciju atrast, bet nu man kkādīgi neizdodas.

Link to comment
Share on other sites

Thnks Venom. Servaka admins mani nogalinaas ((: kuro moduli jau prasu, lai piemet... (:

Sūdīgs admins :) .. lai gan bieži vien pretī ir tādi brīnumbērni, ko pat nevar pielauzt uz 1 moduļa pievienošanu, kur nu vēl vairāku :)

Link to comment
Share on other sites

Nja, netieku veel pie prasiishanas nemaz. Uz saveejaas kastes nevaru uzmest...

Mēģināju 3 dažadas versijas, visas atgriež:

 

error.jpg

 

Varbūt kādam ir kādi risinājumi vai arī normāli strādājošs modulis php_mbstring.dll, var piemest arī php_exif.dll, bet nu liidz tam neesmu ticis, jo kaa sapratu no manuaalja - vispirms ir jaapalaižas php_mbstring.dll, lai EXIF straadaatu...

 

PHP 4.3.6, Apache 1.3.3, winXPsp2

Link to comment
Share on other sites

Tas kāda kārtība moduļiem nav svarīga. Tas ko tu tur redzi, tā ir kļūda, kad tev ir viena php versija, bet tos paplašinājumus (php_xxx.dll) tu esi ņēmis no citas php versijas. Lieto tikai tos extensionus, kas nāca tavai versijai līdzi, nevis velc no neta (vai sazin kurienas vēl) tos extensionus. Vai arī upgreido visu php komplektu (moduli + visus extensionus) uzreizi.

Link to comment
Share on other sites

Windows users must enable both the php_mbstring.dll and php_exif.dll DLL's in php.ini. The php_mbstring.dll DLL must be loaded before the php_exif.dll DLL so adjust your php.ini accordingly. -->PHP.net<--

 

Un man PHP ir parasts win32 instals, kuram neakadi extensioni nenaak liidzaas!!!

// labots

 

GD2 biblioteekai man izdevaas atrast pareizo moduli ar tresho reizi ((:

Lab, pamekleeshu extensionus kopaa ar pashu PHP... He, ij pat atradu ((:

Edited by orion
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...