Jump to content
php.lv forumi

orion

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  117
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by orion

 1. orion

  div augstums

  mēģināju es ar tiem clear - nekas nesanāk. Par cik, izskatās, ka tas pietruukstoshais daudzums ir vienaads visos gadiijumos - beigaas iemetu papildus neredzamu divu, kas atrisinaaja probleemu.
 2. orion

  div augstums

  godīgi? Palasījos visu ko. Pamēģināju. Labāk nepalika. nedaudz konkrētāk nevarētu? Atradu, kur childam ir float:left; bet parentam overflow: auto; Bet tur uzreiz parādās scrolls :/ parent divam, bet augstums ir OK. Ar citiem overfloviem tāpat augstums par mazu.
 3. orion

  div augstums

  ir divs, kuraa iekshaa ir vairaaki citi DIVi. apakšdivi izvietojas viens zem otra. To skaits ir mainīgs! Vajag, lai parent DIVs pieņemtu automātiski augstumu, saskaņā ar childiem. Bet tā nenotiek. Visu laiku pietrūkst kaut kāds mistisks daudzums. #left_menu { position:absolute; left:100px; top:273px; width:284px; z-index:8; background-image: url(imgs/sanu_menu_bgr_vidusRepeat.jpg); background-repeat: repeat-y; height: inherit; } #left_menu_item { position:relative; left:21px; top:10px; width:220px; height:22px; z-index:9; background-image: url(imgs/sanu_menu_pogas_bgr.jpg); margin-top: 5px; background-position: left; font-family: verdana; font-size: 12px; padding-top: 8px; padding-left: 25px; background-repeat: no-repeat; } + tams visam papildus. Vajag, lai labajā pusē visam layoutam ir viens divs, kas pieņem izmēru no layouta labās malas līdz brauzera redzamā laukuma labajai malai. divam backgroundā ir bilde, kas atkārtojas. Nu nekādīgi nesanāk man :/
 4. A kamdēļ uz db? Bij jau topics kaut kur par to, ka tas nav labākais veids, kā glabāt failus. Labāk parastā dirā iemet un db glabā linku uz jamo. Vainu kā tev tur vajag.
 5. Nu bet liec taču tur iekšā postētās vērtības, nevis kaut kādu 'default bla bla bla'! pilnīgs dooooh!
 6. nekad neesi dzirdējis Inputiem par value="teksts", taxtarea par <textarea>texts</textarea>, checkbokshiem par selected="selected"???
 7. Lūdzu nequotēt bezjēgā (bubu) Pieņemts zināšanai (orion) Dalīt ar nulli nedrīkst! kas tas tāds? $file=fopen($region/$text.".html", 'w+'); jābūt nu vismaz šādi: $file=fopen($region.'/'.$text.".html", 'w+'); Vispār saproti, ko tur esi darījis? mēģini ar tekstu veikt matemātiskas darbības... :DD
 8. orion

  umm lv/eng

  Emm - sesijaa saglabā izvēlēto valodu un basta. session_start(); [pašā pašā augšā (:] uzseto valodu: $_SESSION['valoda']='LV'; Tālāk visas sesijas ietvaros - vazājoties pa tavu webu valodu dabūsi šādi: echo $_SESSION['valoda'];
 9. A tu pēc delīta redirekto. Tad refrešs neko nedos un nebūs nekādu sūdu!
 10. reku kods Uz FF viss ir kedā, bet iekš to IE - select spīd cauri. Kodā redzams, ka ar citiem formu elementiem un scrollu problēmu nav. Un šis gadījums nebūs no tiem, kad var kaut kādīgi citādi taisīt - vajg lai tas virsējais layeris pārklāj select un punkts. Bez kādām atkāpēm. :/ Nekur neko neatradu - mok nepareizi meklēju, bet man neizdevās neko atrast :/ Ko darīt...?
 11. Vēl tāds jautājum, ko tu esi gribējis panākt art to ?abc=4 linka beigās. Tavā kodā nav NEKĀ, kas viņu pēc tam nolasītu un klikojot uz linka atvērtu izvēlēto failu... Izstāsti, ko tam skriptam ir jādara pēc ieceres... Pagaidām tavs skripts nolas vienu direktoriju un klikojot uz jebkura faila nolasa citu direktoriju. Un viss! Neko vairāk...
 12. mmm, ja nebuutu lasiishanas tiesiibu, tad jau 404 nemestu :/ Kā tev šitais fails saucas? Ir index.php? Vienkaarshi izskataas ka tev nav taa faila, uz kuru iet, savaadaak jau 404 nevareetu buut... vēl jautājums, kurā vietā tev $abc tiek paņemts no GET masīva? if(isset($abc)) vietā liec nu vismaz if(isset($_GET[abc])) atkuda ta jams zinās, ka tev viņš ir dots?? btw - pārbaudīju uz savēja - man viss darbojas... Kad ir pareizs mainīgais...
 13. orion

  EASYPHP

  ja tu lieto phpMyAdmin tad palaid to, neizvēlies nevienu db sameklē sarakstā privileges un spied tik virsū. Ceru ka nebūsi tik liels āmurs, lai tālāk netiktu galā saviem spēkiem!
 14. Komodo ir baigi labais. Pats gan biezhaak izmantoju DreamWeaver salikumā ar Notepad2. Pirmai nerāda sākuma un beigu iekavas :/ otrais rāda visu (: bet strādāt ar CSS tomēr ērtāk iekš DW (:
 15. Ja tev buus datubaaze, pie kaa piesleegties - tad piesleegsies arii pie taas... kamdēļ gan lai nepieslēgtos? btw Dreamweaverim konfigu skaties... Jams pats arii jamo taisa prieksh db...
 16. Arī DreamWeaverii ver apstiities rezultaatu! BIku kkā gļukaini reizēm, bet iechekot rezutlātu var (: Izmantoju, kad esmu pie draudzenes un jamai kkaa nevelk likt apaci un php un PC (:
 17. Nolisto direktoriju ar failiem --> paarlasi katru failu --> ielasi deriigos failu nosaukumus masiivaa --> izvadi, kur vajadziigs. Tas arii viss.
 18. pietiktu ar 2 rindaam faila saakumgalaa... $name=$_POST['name']; $password=$_POST['password'];
 19. Vai varbuut reekjinam ka pusdienas maksaa 2Ls, bet IZMAKSAA 50 santiimi. Un taatad koderim esam samaksaajushi 100Ls, nevis 400... Kaut gan - pusdienas gada garumaa... Nu zaibis (: Ja veel straadaa pa vakariem un nav pilna darbadiena aiznjemta.
 20. Tjip tas skaitaas - kameer taisa, tikmeer dabon eest? Vai arii uztaisa un tad 3 gadus eed haljavna kopaa ar draudzeni?
 21. orion

  nepielec ++

  Gribi teikt, ka sesijaam ir?
 22. ieskaties www.ema.lv Tur ir labs hostings -ar uptime probleemas nav bijushas. Ar aatrumiem arii ((: Leetaakais ar 25mb, PHP un 1 MySQL db maksaa 2.20 meenesii, ja nmaksaa uzreiz par gadu - 2.0ls ((: Es teikt ljoti labs variants, ja nav peiejams nekas cits... ((:
 23. zb jau inkluudo taa pat, kaa inkluudoji failu ar darbību; ja tev maniigaa veertiiba nav pareiza, tad es un neviens cits ir nebuut vainiigi pie taa. Ja iet runa par tevis ieprieksheejo piemeeru, tad tev visdriizak tur ir pilniigas auzas ar mainiigo $id, kuram nav pareiza veertiiba - PAARBAUDI TO!!!
 24. orion

  Empty

  Redz kāds tu meistars (((: /me pareec... Tepat foruma pameklee atbildes uz jautaajumiem... ((: Ir vairaakas vietaas aprakstiits, kas iisti ir GET un POST Katraa zinjaa abi vinji ir masiivi, kuros glabaajas no faila uz failu nododamo mainiigo veertiibas, GET padod mainiigo veertiibas caur URL, bet POST - tev neredzamā veidā ((: Ja padod ar GET, tad arii jāsaņem ar GET ja ar POST, tad ar POST arii saņem! (: piemeram: ir URL ~piu.php?id=skunkss&stat=online $id=$_GET['id']; $stat=$_GET['stat']; echo $id.' ir '.$stat; //atgriež tekstu: "skunkss ir online" No formas jams jau pats automaatiksi padosies pa linku, ja buus metode GET izmantota. Ja buus metode POST izmantota, tad arī savāc datus $id=$_POST['id']; u.t.t.
 25. orion

  Empty

  Nezinu, ko lai tev iesaka. Njem kaadu step by step manuaali un maacies. Tev tur galiigi nekaa kodaa nav taada, lai izpildiitos tas, ko gribi! Pilniigi shkjiibi! Izskataas ka nekaadas nojeegas tev nav par POST un GET. Kaa katram tiek padoti parametri. Un vispaar kaa kas straadaa.
×
×
 • Create New...