Jump to content
php.lv forumi

Autoform no MySQL tabulas


andism88

Recommended Posts

Sveiki!

Pieņemsim man lapā ir forma ar vārdu, uzvārdu, personas kodu u.c. datiem kas neatkārtojas.. un ir datubāzē tabula ar visiem tiem pašiem datiem.. Vajadzētu panākt lai rakstot piemēram vormā personas kodu, vinjs automātiski piedāvātu variantus ja jau buutu kāds bijis ar tādiem datiem (atrodas mysql) un nospiežot uz šo automātiski aipildītu pārējos laukus (vardu, uzvardu utt.., piem kaa googlee) Cik saprotu to var panākt ar javascript, bet es no vinja nekā nesaprotu :(

Cik saprotu secība varētu būt:

ieliek visus datus no tabulas masiivaa (noteikti kkadaa javascript masiivaa);

rakstot laukaa vinjs automaatiski atlasa deriigos rezultaatus..

vai vele labaak lai nav paaraak lie3ls masiivs mozk uz katra nospiestaa burta javascript uztaisa jaunu pieprasiijumu MySQL (select from tabula WHERE lauka_nosaukums_kuraa_rakstaam_tai_pasaa_laikaa_ailes_nosaukums_datubaazee LIKE '%ierakstitaisTekstsLaukaa%') Bet kā to visu panaaktu???

Link to comment
Share on other sites

njā pilns google ar tādiem skriptiem, bet visi ir uz vienu, lauku man vajag lai ievadot vienu lauku visi paarejie automaatiski pildiitos, plyus veel lai dati naak no datubaazes, nu ok var jau sarakstiit vinjus tai javaskriptaa visus, bet ja apjoms ir 4skaitlju lielumaa reiz 4 lauki?? tas tak bremzees lietotaaja pc??/

Link to comment
Share on other sites

var arī no db un var aizpildīt kaut 100 laukus, aptuveni tā:

     $('#mans_inputs').autocomplete({
       source:function(input, callback){
         $.post('/saite_uz_ajax',{txt:input},function(d){
           var arr = [];   
           for(var i in d){ 
             arr.push({value:d[i].txt,label:d[i].txt,data:d[i]});  
           }
           callback(arr);
         },'json');
       },
       select:function(e,ui){
         $('#lauks1').html(ui.item.data.lauks1);
         $('#lauks2').html(ui.item.data.lauks2);
         $('#lauks3').html(ui.item.data.lauks3);
       }
     })

Link to comment
Share on other sites

Saprotu ka sjis piemērs ko iedevi ir vnk lielisks ar superīgām iespējām utt.. tāpatās kā koda piemērs ko Tu uzrakstīji...Bet tomēr ilgi mocījos un nekā nesapratu.. jo vairāk mēģināju kko samontēt jo lielāks murgs sanāk... nesanāk man callback sataisīt kāvajag, pat nesaprotu kas tur janiorāda lai dati nāktu no datubāzes.. un pat ar datiem kas norādīti skriptā man nekādi nesanāk sataisīt lai viss notikties ar vairākiem laukiem... Buusju ljoti preieciigs ja uzrtakstiisi kādu piemēru ar vairākiem laukiem un lai dati nāk no datubāzes...

Apsolos tuvākajā laikā mācīties javascript Ajax utt.. kā reiz pēc kāda mēneša to tieši mācīs skolā :)

Link to comment
Share on other sites

callback() ir source funkcijas 2-trais parametrs un šī funkcija ir jāizsauc ar parametru, kurš ir masīvs un kurš satur, value, label un data elementus.

 

d savukārt ir ajax post callback-a funkcijas parametrs, kurā ir dati, kuri nāk no requesta.

Tos php pusē var vienkārši uzģenerēt pārveidojot masīvu ar json_encode.

ajax callback funkcijā es no d masīva uzģenerēju arr masīvu, kuru nodod callback() funkcijai.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...