Jump to content
php.lv forumi

andism88

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  66
 • Joined

 • Last visited

About andism88

 • Birthday 04/13/1988

Profile Information

 • Gender
  Male

andism88's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. css failaa pop-widget.css izmaini šo div.pop-inside ul li { opacity:.6 } vai nu pret opacity:1 vai nu vispār noņem... (78.rindiņa css failā)
 2. bļin! iedod kodu vai vismaz pasaki kas tas par widgetu...
 3. Parādi skriptu maybe.. es mazliet neiebraucu..
 4. Tieši tā glabā sesijās datus cik tālu ir forma aizpildita un pārējos datus kas jaglabā līdz datu izmantošanai.. Vēl var glabāt datubāzē.. pēc ip utml.. ja ir nepieciešami gadījuma ka cilvēks var iziet no lapas un vēlāk atgriezties un lai viss turpinās no tās pašas vietas... p.s. nesapratu action ir viena un ta paša lapa?? bet formas ir citas lapas.. tādā gadijumā formai kādu neredzamu inputu un action skriptam pēc action izpildes "header("location:$mainigais_no_neredzamainputa")" vai kautkā tamlīdzīgi..
 5. nju jā, bet cik es sapratu, viņam ir problēma ka ja ir laiki rakstīti piemēram 5 dienas, 2 stundas un 3 nedēļas tad neder kārtošana alfabēta kārtībā!! vai kko pārpratu?
 6. Kur kādā formātā glabājas dati.. Ja glabājas mysql kādā no laika tipiem, nevajadzētu būt problēmām.. Ja kā vnk teksts tad sarežģītāk..
 7. Risinu vienu Euler uzdevumiem.. Uzraksīju skriptu: <?php $i=100; $a=$i*($i-1); $i=$i-2; while ($i>0){ $a=number_format(($a*$i),'0','',''); $i=$i-1; } echo array_sum(str_split($a)); ?> Bet rezultāts nepareizs, ja nomaina $i uz 10, tad viss ir ok... Paņēmu vnk echo $a un skaitlis ir bez neapaļs, lai gan pēc būtības vajadzētu būt daudz 0 galā.. Ok, ierakstīju ciklā lai izvadās rezultāts pēc katra reizinātāja un secināju ka php reizinot 690281878632192000 ar 91 izvadās 62815650955529469952 Kas atkal nav apaļš, lai gan būtu jabūt vismaz 3 nullēm galā.. Hmm radās jautājums kā php uzvedās ar lielajiem skaitļiem, un kā atrisināt šo problēmu...?? Atceros ka risināju ko līdzīgu ar kāpināšanu un viss bija ok..
 8. http://www.google.lv/search?q=%2291.196+216.30%22
 9. tā ir kļūda kas atrodas uz connect.php 8 līnijas :D Un tā ir??
 10. Datubāzē viss ir ok? nomaini mysql_query pret echo un izvadīto tekstu ievadi teiksim phpmyadmin....
 11. <a href="" class=""><span class="cita klase">links</span></a> Apmēram šādi?? kur pēc tam a klasei noradi pirmo fonu un span citu...
 12. iztrūkst tāda lieta kā <form action="lapa.php" method="post vai get"> utt. lai tiktu pieskjirta vertiba Tavam mainigam.. jau paspējāt atrisināt..
 13. acīmredzot $_REQUEST['galerija'] nemaz nav piešķirta vērtības... Kapēc... neredzu jau kodu kur tam būtu janotiek... p.s. kapēc tiek lietots $_REQUEST nevis $_POST, $_GET vai $_COOKIE??
×
×
 • Create New...