Jump to content
php.lv forumi

Freelanceri atsaucieties


Uldis

Recommended Posts

$johnpaul++;

 

Man tā izskatās, ka kaspich īsti nesaprot ko nozīmē 2k LS mēnesī. Tādu naudu pelna retais, pie tam - cilvēks, kurš pelna 2k LS mēnesī Te nenāktu un muti nebrūķētu. Bet tā ir tikai Manas domas.

 

 

pilniigi dumi un galigi nesaistiiti secinaajumi.. pat logjika izpaliek. pirmajaa daljaa.

par otro dalju - piekriitu. kaa izskataas, tad juusu/visu apspriestie 30..100usd ir atalgojuma griesti :) lielaaki cipari te nav redzeeti :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu droshi vari nenaak. nekur.

aicinaati tie, kas speej izlasiit darba piedaavaajumu 3 teemas zemaak, un iesaakumam atsuutiit CV :)

 

Es esmu programmēšanas GURU, īsts sava amata meistars, labākais no labākajiem, JS nindza un PHP samurajs, C# ir mans otrs es, bet mans vārds beidzās ar ".NET"

Ja gribi, lai es padomāju, vai gribu pie tevis strādāt, atsūti savas firmas CV, samaksu pozīcijai, kādi būs bonusi: 13. alga, piemaksas, akciju opcijas, mašīna, meitenes, komandējumi uz Dubaju, utt. utjp.

Bet pagaidām brīvs, vari iet.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...

Es izmantoju un algoju speciālistus pārsvarā caur oDesk.com. 

Bēdīgi ka LV grūti ko atrast vai arī cilvēkiem ir zināšanas/ambīcijas ārpus realitātes.

Labprāt atbalstītu kādu vietējo, pat ja viņa zināšanu līmenis vēl nav pietiekami augsts, tomēr patreiz nekādu interesi nav izdevies saņemt un jācer vien ka nākotnē pie mums situācija mainīsies.

Tomēr, ja nu rodas kāds/kāda kuru uzrunāt, droši man rakstiet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...