Jump to content
php.lv forumi

Uldis

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  122
 • Joined

 • Last visited

Uldis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Problēmu atrisināju :) RedirectMatch 301 ^/mape/$ http://www.adrese.lv/new
 2. Sveiki! Šobrīd esmu mazliet iestrēdzis pie .htaccess pāradresācijas. Vai pastāv iespēja norādīt redirect 301 tikai vienu mapi, piem.., /mape/ un neļaut notikt redirectam citām mapēm un failiem, kas atrozas zem šīs mapes?
 3. Kaut kas līdz galam nav. Cik izskatās, tad vēl kaut kur notiekas redirects, jo it kā lapu adresi nokopējot redzu kādai tai ir jābūt, bet uzspiežot tā tiek pāradresēta uz kļūdaino..ai būs jāpastūdē kas lācītim vēderā. Bet tāpat paldies!
 4. Pirms pārdot - vajag reāli izvērtēt cenu. Lielākais vairums izdomā mistiskus ciparus un tad brīnās, ka nav interesentu. Piem., http://www.pardodbiznesu.lv/lv/bizness/interneta-gramatu-veikals/ - nu zinot kā notiek grāmatu tirdzniecība i-netā (vismaz LV) - ja tiek piedāvāts arī SIA, tad prasītā summa ir pārvērtēta 8-10x. Muļķigi ir uzskatīt, ka tev ir labs domēns un cilvēks jau var ieguldīt 20K un tad pelnīt 100K gadā - ir jāsaprot, ka pārdodot kaut ko tev ir jānovērtē šis produkts atbilstoši reālajai situācijai, protams ņemot vērā arī to, ka piem., produkts ir unikāls tirgū un tam ir savas priekšrocības.
 5. Sveiki, vajag panākt, lai lapa no http://www.adrese.lv/3/page/3 pāradresējas uz http://www.adrese.lv/page/3 (cipari ir mainīgie). Nepieciešams pāradresēt tikai tad, ja satur "page", jo var būt www.adrese.lv/1234 , kuru nevajag pāradresēt. Varētu jau baigi sarežģīti ar if noteikt vai adrese satur page, tad sadalīt to un pāradresēt uz jauno, bet pieļauju, ka to var vienkāršāk izdarīt caur . htaccess Varbūt kāds uz sitiena arī zinās kā to izdarīt. Ja nē tad, rakšu dziļāk! Paldies!
 6. Danke! Gan jau te arī kāds atsauksies, bet paskatīšu arī ieteikto!
 7. Sveiki! Ir radusies vajadzība pēc cilvēka, kam dizains ir asinīs un kas saprot ko dara. Atrast web dizaineru mūsdienās nav grūti, bet vajag kādu, kam tas arī padodas un kam nav kauns parādīt arī savus iepriekšējos darbus. Ideālā variantā, ja tu prastu ne tikai uzzimēt psd, bet arī sagriezt to, pievienot css un citas vajadzīgas lietas. Ja ir interese par regulāriem darbiem, tad droši raksti. No mūsu puses būs nozare un kādi paraugi kā vajadzētu beigās visam izskatīties un ko gribam ,jo pats strādāju ar klientiem un zinu cik reizēm ir grūti saprast ko tad viņiem beigās gribas. Vislabāk būtu, ja jūs atsūtītu kādus savus iepriekšējos paraugus un aptuvenās cenas (vidējās - detaļas tad izrunāsim jau pie konkrēta pasūtījuma) par zīmēšanu, griešanu, css. Ideāli, ja proti to visu sagriezt priekš WP.
 8. :D Nu nezogu es citu cilvēku saturu. http://www.httrack.com/ pirms kādām 5 minūtēm palaidu jau - pagaidām viss ir ok - redzēs vai galā kas sakarīgs sanāks
 9. =) Precizēšu jautājumu - vajag nokopēt mājaslapu, kas satur vairāk kā 100 lapas un vairāk kā 1000 bildes. P.S. Turklāt kopējot šādā veidā vēlāk katrā html failā ar roku būs jāmaina adrese.
 10. Ja viss būtu tik vienkārši, tad netērētu laiku, lai izštukotu kā to visu dabūt šajā pusē.
 11. Sveiki! Lieta tāda - ir lapa, kuru vajag pārkopēt, būtībā html, css un jpg. Ar autortiesībām viss kārtībā, bet tā kā bildes ir izvietotas uz cita servera, tad lapa ielādējas lēni un tāpēc gribu visu smuki pārkopēt uz uzlikt arī bildes uz sava servera. Kādas idejas? Pats pamēģināju pāris offline browserus,bet tur nekā prātīga nesanāca.
 12. Vajag no šī dabūt arā teksta daļu. <h2>Anniversary Personalized Signature Platter</h2> Izmantoju : $adr="http://www.adrese.lv"; $str = file_get_contents($adr); preg_match_all("/h2\">(.*)<\/h2>/", $str, $str); $rezultāts = $str[1][0]; , bet izskatās, ka kaut kas nav riktīgi. Nekad neesmu īsti izpratis preg_match_all - varbūt kāds uz ātru aci var pateikt kur problēma. Paldies!
 13. vispirms funkcijās nodefinēju function new_excerpt_length($length) { return 20; } add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length'); pēc tam jau index.php mēģinu izvadīt kopsavilkumu <?php the_excerpt(); ?> .
×
×
 • Create New...