Jump to content
php.lv forumi

attēlu salīdzināšana


101111

Recommended Posts

Labvakar!

 

Kādi ir iespējamie varianti attēlu salīdzināšanai ar php? Ar attēlu salīdzināšanu es domāju nevis vai doti divi attēli ir vizuāli vienādi, bet vai šie attēli ir viens un tas pats fails (protams nosaukumi abiem failiem var būt dažādi).

 

Viens variants man ir zināms, ka varētu izrēkināt md5 hashu failiem un salīdzināt. Piemēram

$a= md5(file_get_contents('a.jpg'));
$b= md5(file_get_contents('b.jpg'));

if ($a == $b) {
   //ir vienādi
}

 

 

Vai ir vēl citi (ātrdarbīgāki) varianti?

Link to comment
Share on other sites

Ar attēlu salīdzināšanu es domāju nevis vai doti divi attēli ir vizuāli vienādi, bet vai šie attēli ir viens un tas pats fails

nu ja tas buus viens un tas pats fails td arii vizuali bus identiski ;)

Bet nu sakumaa vari saliidzint izmeru (baitos), ja ts nesakriit tad tas nav viens un ts pats, talak ju vr hashsummu sliidzinat

Link to comment
Share on other sites

Nav jēga nekādu hašu rēķināt. Tikai vairāk bremzēs un var gadīties (mazticami) false positives.

Labāk pārbaudi uz pašu saturu:

$a = file_get_contents('a.jpg');
$b = file_get_contents('b.jpg');

if (strcmp($a, $b) == 0)
{
   //ir vienādi
}

 

Un Grey_Wolf - hašu nav jēgas salīdzināt, ja izmēri atšķiras. Tad jau pēc autora definīcijas attēli ir dažādi (fails nav viens un tas pats).

Link to comment
Share on other sites

Un Grey_Wolf - hašu nav jēgas salīdzināt, ja izmēri atšķiras.

Es taa arii biju domajis, ka sakumaa vienk saliidzina izmerus, un tikai ja pilniiba sakriit tad parbauda hashsummu ..

[cit]Bet nu sakumaa vari saliidzint izmeru (baitos), ja tas nesakriit tad tas nav viens un tas pats,.. [/cit]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...