Jump to content
php.lv forumi

includoshana


theCr1me

Recommended Posts

Pastāsti, ko tu domā zem "includošana". Kāda faila pievienošanu savai mājaslapai? Pluginu pievienošanu tavam forumam vai kaut ko citu?

 

nu includot forumu iekš mājas lapas!

un vel dazus php failus includot , uzpiezot uz augša uz navigāciju , viss paliek tai paša mājas lapā , neizejot ara no tas!

Nu , domāju , kad saprati , ka tas ir domats includoshana!

Edited by theCr1me
Link to comment
Share on other sites

Ja jau tu neko nesaproti, tad kā tu zini, ka tā ir elementāra lieta?

 

nu tapec , kad pirms kada laika , man pazistams , ari uzstaisija vienu dizainu , kur caur TW lika man visu , pagaja kadas 20min , bija includots viss! Prasiju , vai vins nevar tagad to izdarit velreiz , bet teica , kad vares kaut kur pec nedeljas tikai , tapec ari jautaju jums , vai nevar atrak , jo atrak , jo labak!

Edited by theCr1me
Link to comment
Share on other sites

Man bankā vajadzēja izdrukai zīmogu dabūt. Par to man paprasīja 10 santīmus. Nodomāju b*aaa, dārga gan tā tinte!

 

 

nu blaviens , ja tev ir tik gruti , tiesham gruti , vnk includot , nu tad ko tu vel te peries , varbut te atradisies , kads sakargs cilveks , protams sakarigaks par tevi , kas panjems un ari palidzes nu! Kur problema? Tur ta lieta , kad tadas nav ......

 

P.S. - Neviens par tavu izdruku nerunaja + kada sakara vispar to tu piemineji?

 

Ja nemaldos , tad es prasiju palidzibu , KAS VAR PALIDZET par includoshanu un ja nemaldos , tad par naudu neko nerunaju un nemaz to nepiemineju , cik man redzams , tas nozime to , kad kapeikas netiek izsniegtas .... bet ja jau ir tik gruti includot , nu blaviens nu , nu okei! neraksti , gan atradisies kads , kas includos tava vieta UN PAR BRĪVU!!!

Edited by theCr1me
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...