Jump to content
php.lv forumi

Kur mans domains, jeb smirdīgais "no.lv"


Wuu

Recommended Posts

Situācija tāda ka ap diviem gadiem īrēju domainu no no.lv (uz vienkārši drausmīgiem noteikumiem, pat par subdomainu 3Ls jāmaksā). Beidzot nolēmu atkratīties no viņiem, situācija tāda ka domains kurš vismaz mēnesi ilgāk strādāja. No nic.lv ir jau nopērkams, bet mans kurš jau pusotru mēnesi nav pieejams, nav. Kādam nav gadījies, nezin cik ilgi jāgaida? Un vai vispār būs pieejams?

Link to comment
Share on other sites

.. īrēju domainu no no.lv (uz vienkārši drausmīgiem noteikumiem, pat par subdomainu 3Ls jāmaksā). ....

situācija tāda ka domains kurš vismaz mēnesi ilgāk strādāja. No nic.lv ir jau nopērkams, bet mans kurš jau pusotru mēnesi nav pieejams, nav.

kaads skars no.lv ar nic.lv ???

Pats saprati ko sarakstiji??

Ja domens piedereja no.lv tad vinji var darit kaa velas, pagarinat, pardot utt..

 

dotais domens ir pieejams citiem peec 30 dienam ( no pedeja bridinajuma par samaksas veiksanu)

taa ka reali no terminja beigam var paiet kadas 40-60 dienas..

--

adgdinajums ~~ 10 dienas (parasti nedelju),

+ 30 dienas nogaidisana ...

--

Tas ka nevari pieregistret nic, vel nenozime ka domens jau nav svakts, peitiek nokavet 1 dienu un tavs domens 'aizies' (ja protams buss taa verts)

Link to comment
Share on other sites

kaads skars no.lv ar nic.lv ???

Kāds sakars? Ko tu man prasi...

 

Tad sanāk, ka vismaz 2 mēneši jāgaida? Kāpēc privātpersonu domains kurš netiek lietots nonāk pārdošanā pēc mēneša. Bet no.lv jāgaida vairāk par divi mēneši? WTF? Un nē, nevienam mans domains nav vajadzīgs.

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kādā sakarā tu īrē domēnu no no.lv. Latvijā vienīgais domēnu pārdevējs ir nic.lv, no jebkura cita pirkt ir pilnīgi muļķīgi.

Vai arī tu tagad mums par savu no.lv subdomēnu stāsti? Par to nic.lv gan nav nekāda sakara.

Grūti saprast tavu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk, ka vismaz 2 mēneši jāgaida? Kāpēc privātpersonu domains kurš netiek lietots nonāk pārdošanā pēc mēneša.

Domenam nav lieto/nelieto bet gan samaksats/nesamaksats

Visiem ir dzilji vienlaga kur to domena nosaukumu izmanto/neizmanto ...

Taa kaa ja bus samaksats par 1 gadu tad gaidiit dabuusi:

1 gadu + rekjina adgadinajuma dienas ~~ 7-10 dienas + 30 dienas parejas perjods ..

--

P.S. gads ir minimalais laiks

Link to comment
Share on other sites

Kā lai uzzina to laikus,

Neka :(

Piedevam ka jau mineju, var gdities ka kads pakjer viju atrak...

Nic. var ljoti labi redzet tiko atbrivojushos domenu vardus ( kontrolpanelii)

Taa ka tie kas grib 'smuku' nosaukumu savam projektam, biezji parcheko to sarakstinju

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...