Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

Es te taa domaaju ka sameeraa noderiigi buutu uztaisiit php.lv taadu downloads kraatuviiti, kur buutu visas nepiecieshamaas lietas! Piem kaut kaads easyPHP, vai omnihttpd, HTMLPads.. utt!

jaa, nodereetu tieshaam. vareetu uzlikt lieku reizi arii php, apache, mysql - prieksh tiem, kam saapiigs ir aarzemju trafiks, ja servera vads un cietnis atljauj. ;)

Link to comment
Share on other sites

Var jau padomāt, taču tādā gadījumā ir nepieciešamas atļaujas no provaideriem (php un apache tādas nedos, jo ir oficiālie spoguļi), kā arī jābūt visu laiku lietu kursā par visa šitā bullšita jaunākajām versijām, etc :) Kāds piesakās?

Link to comment
Share on other sites

kautkā nespēju iebraukt ko jūs te varat ņemties.... ja nu tiešām tik ļoti vajag, tad uzcepiet kādu lapeli (kautvai zem tā paša ema.lv) ar linkiem... ar domu, kur kas zem lv atrodas... un būs labi diezgan, vai ne tā ??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dažiem arī *.info skaitās trafiks (piem. man).

Varbūt kāds, kuram ienākošais servera trafiks daudz/neko nemaksā varētu ievietot php-proxy veidīgu skriptu, resp.skriptu, kurā serveris noGETo ievadīto linku un tad pamazām iz_echo/passthru failu kā lejuplādi?

Link to comment
Share on other sites

A nevar sataisiit te kaut kur vienaa lapelee visus linkus uz tiem pashiem latvijas mirroriem?

Par varēšanu jau var, tikai Kurš taisīs.. es nē :)

Pie tam tāda lapele ar linkiem visu laiku jāupdeito, jāmet ārā `bad linki` etc..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Nuu man ir slinkums cept :) bet nu ja ir kaads ir ieintereseets, tad mozh varu uzdaavinaat hostinigu uz http://nakts.info! :) piem php.nakts.info vai tml :blink:

Vispār es šitādu lapu patreiz cepinu domeins vel nav, bet ja kāds piedāvā tad uzpriešu būtībā manas lapas ideja būt php-jaunajiem tiem kuri tikko sāk ar šito ķimperētirs utt lai viegli visu atrast utt, pat dzinēju uzcepināju lai tiem jaunajiem vieglāk... :blink: laix nāx un laix rādīs kad un kur...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...