Jump to content
php.lv forumi

Vingrošana


anonīms

Recommended Posts

Takā darbs ir sēdošs un +/- noslogota tiek mugura un acis, tad gribēju uzzināt, ko Jūs darat profilakses pēc..

Par acīm un par muguru.

Par acīm ok, ik pa brīdim ejam nost no pc un blenžam tālumā, bet piemēram mugura.

Kādus vingrinājumus veicat?

Interesējos, jo tikko mugura sāka sāpēt noteiktā pozā.

Link to comment
Share on other sites

par acīm. tas jā. skatīšanās tālumā ftw. vēro, kā mākoņi peld. atslābinies. kko pafilozofē, vērojot mākoņus. var vērot arī kā koka zari šūpojas vējā vai putni lidinās...

 

par muguru. trenē muguras muskuļus. pievelcies pie stieņa, nevis tā lai zods būtu virs stieņa, bet lai pakausis ir virs stieņa. tad slodze aiziet uz muguras muskuļiem. vsp arī pumpējoties sasprindzinās ļoti daudz dažādi muskuļi. kamēr vēl ir sniegs, ej vakarā palīdzi kādam rakt/šķūrēt sniegu. arī labs treniņš mugurai

 

vēl labi ir vnkārši pakarāties pie stieņa, tad izstaipās muguras skriemeļi. vēl ir dažādi jogas vingrinājumi mugurai... kaut vai tiltiņu taisi :))

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

ir viens labs vingrinājums (laikam skaitās, ka no jogas), kā skriemeļus iekrakšķināt vietā, bet tikai to ir grūti te uzrakstīt. agrāk to taisīju bet tgd vairs nav vajadzības, jo vnkārša karāšanās pie stieņa ir baigi labā. vismaz tāda ir mana pieredze

 

gan jau tev rajonā kkur ir kādi stieņi. pie skolām ārā parasti ir, ja ir arī kkāds stadioniņš ;)

 

aa un vēl ir ārstieciskā masāža, kad ar spēku sabīda visus skriemeļus vietā. pēc tam vsp visu laiku gribās nenormāli taisni sēdēt :D:D:D

 

anyway man jau liekas, ka ja ir kaut cik nedaudz trenēta muguras muskulatūra, tad ir ļoti viegli ilgi sēdēt taisnu muguru

Link to comment
Share on other sites

nu mājās sanāk sēdet ar tādu atliektu muguru (stāva bet \ (<- tāda :D. Nu tip pret beņķi atbīdos), bet @work, gan tie krēsli tādi neparocīgi, tapēc pie viņiem sanāk tā šķībāk pasēdēt.

Vispār vajadzēs pačekot utubā yogas piemērus. Būšu budists.

Link to comment
Share on other sites

Uh.. pa veselību ir jādomā daudz. Lai gan neprogrammēju dienu dienā, tomēr jūtu vajadzību pēc savādāka dzīves stila nekā pamatskolā. :) Divreiz nedēļā spēlēju basi, vienreiz peldu, un sestdienās profilaksei apmeklēju jogu, jo esmu diezgan garš cilvēks un tas liek manīt, ja ilgi sēž pie kompja, bet jūtu, ka nākotnē, ja šī paliks mana pamat profesija, tad šīs fiziskās aktivitātes būs jāpalielina, visticamāk, ka biežāka jogas nodarbību apmeklēšana būs vajadzīga.

Link to comment
Share on other sites

Vispār vajadzēs pačekot utubā yogas piemērus. Būšu budists.

neesi budists! viņi tik grib aizbēgt no problēmām un ciešanām :D:D:D

 

tikai lai pavingrotu, pietiek ka esi pavisam parasts cilvēks ;)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Nu ja tā padomā, tad šoziem ar aktivitātes man praktiski vispār nav bijušas.

Līdz vasarai skaitījos sportisks, bet pēc skolas beigšanas esmu nosēdies. Nesen basi spēlēju, bet sākums bija traks.

Noskrēju 2x turp atpakaļ un jau sprāgstu nost :D. Hoķis gan ir iecienīts, to var 4-5h no vietas praktiski raut.

Link to comment
Share on other sites

rullēšanās rullz :D:D:D

 

 

 

EDIT: admini droši vien domā: "dzēst kārtējās 2easy muļķības vai nē. it kā netēmā nevar piesieties. taču pat šeit var iespamot!" :D:D:D

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Distanču slēpošana ļoti labi palīdz muguriņai! Bet ko nu vairs, vienīgi var iespēt uz atlaidēm nopirkt inventāru. Tāpat arī peldēšana.

 

Nu jā, derētu izvēlēties kādu no plašajām iespējām - orientēšanās, velomaratoni, piedzīvojumu sacīkstes, skriešana, vai kas cits, kas aizrauj, un trenēties. Tas nekas, ka esi iesūnojis, ir bijis līdzīgi, galvenais, nepārtrenēties.

 

Es nevingrotu un netrenētos, ja nebūtu atradis interesantus pasākumus, kuros tad arī var novērtēt darba rezultātu.

 

p.s. Hoķis 4-5h ... emm, nav mazliet pa daudz?

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Nav gan :) Hoķis ir sirds lieta, tapēc, ja ir laba kompānija, tad var pat ilgāk.

Par tā muguras sāpēm. Nekas traks nebija - mugura vnk bija sapūsta. Uzliku smēri un viss ok, bet par aktivitātēm paldies. Noteikti vajadzēs kko sākt darīties.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...