Jump to content
php.lv forumi

KarlisBa

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  420
 • Joined

 • Last visited

KarlisBa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. KarlisBa

  Izglītība

  daGrevis, Tu pameti videni vai augstskolu?
 2. Nu ir jau arī nozīme valodai, kurā raksta aplikāciju. Es personīgi nevaru iedomāties kodēt C++ neizmantojot CodeBlocks vai Java bez Eclipse. Līdz šim cik PHP sanāk rakstīt - vairāk vai mazāk sev - tad lietoju Eclipse, bet nu nule kā izmēģināju rATRIJS pieminēto Sublime Text 2 un jāsaka, ka fenomenāli patīkams rīks PHP vai Python aplikācijām.
 3. Jautājums par valodu zināšanām - kādas ir prasības? Visās trīs brīvi runāt/rakstīt/lasīt? Kā arī ņemot vērā, ka jums ir vismaz pamat prasības no kurām sākot jūs izskatāt darba ņēmēju, tādā gadījumā, kāda ir aptuvenā sākuma alga no kuras tiek runāts programmētājs un iespējamais diapazons?
 4. Vai, paldies tev daGrevi, bet arī tu nedaudz pārprati problēmu. Vispār izlasīji, kas ir rakstīts pirmajā postā pirms atbildēji uz pēdējo? :) Tas, ka bildei nebija pareizs ceļš norādīts, nekādi neietekmē kāpēc pati ajax forma nestrādāja - tās divas lietas kodā pat nebija saistītas.
 5. Ok, problēmu atrisināju, bet atbilde ir vienkārši wtf... No rīta pieceļos, un nez no kurienes ir ideja pārbaudīt dažās vietās bildēm vai linki ir šādi "/img/bilde" nevis "img/bilde", kad tās tiek ar javascript izsauktas. Izrādās, ka ir gan - vienā - ok, sataisu, bildi tagad izsaucot ar js rāda un divainā kārta strādā ar pats ajax upload pēkšni :D, ok, nodomāju, ka tāds vakardienas gļuks droši vien, uzlieku atpakal veco bildes ceļu, un toč, nestrādā. Kāpēc tā, nav ne mazākās jausmas, bet vismaz iznākums ir pozitīvs...
 6. Nu tur jau ir tas joks, ka nepieciešamību pēc absolūtajiem ceļiem izjūt tikai javascript, jo no php puses links /upload ir ?con=upload, bet ja es tagad jquery norādu, lai pieliek klāt kādu "../", tad gļuki sāksies, kad php pusē meklēs to adresi, jo viss jau notiek tikai galvenajā direktorijā.
 7. Sveiki! Sākšu ar to, ka rewrite komanda būtu šāda - RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule ^(.*)$ index.php?con=$1 [L,QSA] Gan jau doma ir skaidra, kam tas ir domāts. Lai augšupielādētu failu caur post formu izmantoju šo jQuery http://jquery.malsup.com/form/ pluginu. Viss ir ok, ja url'ā ir ne vairāk kā viens slašs, teiksim, ja adrese ir http://bla.lv/profile augšupielāde notiks, bet, ja adrese ir http://bla.lv/profile/page tad jQuery sāk gļučīt it kā tas pēkšķi atrastos citā direktorijā, jo <form> action ir norādīts action="/upload". No php puses viss ir ok, bet kā šim likt strādāt no javascript puses, jo variants "/" pārtaisīt par kaut ko citu neder :).
 8. codez, vai nav noslēpums kā šo firmu sauc? Jautājums tīri aiz ziņkāres, jo Latvijā varētu uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt firmas, kuras PHP programmētājam maksātu tādu summu - būtu vērts zināt, kur tiekties.
 9. Es domāju, ka neviens nesūdzēsies, ka kāds pa brīvu pareklamē viņa produktu. :)
 10. Ja tu neuzdod rakstu kā savu orģināldarbu, tad pārpublicēšana ar atsauci nav nekas slikts. Bieži jau tā mēdiji dara, ka "daily stuff" viņi publicē atsaucoties, teiksim, uz LETA un šad tad vēl pieliek kaut ko no "sevis", bet ziņas pirmavotu nepiedēvē sev, jo uz tāda principa jau strādā e-žurnālistika, tā nav vairs analītiskā, kur tiek veidoti orģināli stāsti, bet vairāk kā "Panorāma" 24/7 ar jaunāko mūsmājās un pasaulē. Respektīvi, tik līdz orģinālu neuzdod par savu, tik ilgi viss ir pieņemams.
 11. KarlisBa

  Eseja.

  Vēl joprojām ir pilnmēness? Man jau likās interesants tas no html uz php kodētājs, bet šitas ir vēl labāks...
 12. Atverot tās lapas source failu jau pirmajās 4. rindās paverās visnotaļ interesants skats. Būsi sajaucis forumus, šādu sludinājumu vari droši rakstīt geimeru forumos, šeit pseido programmētāji savu klientu neatrod. :)
 13. KarlisBa

  Dizains

  Nu čalīt, tas gan nav smuki, lapas pirmkodu es tev iedevu, bet copyright'u, kuru labi gribot var tikai ieraudzīt, jau esi paspējis noņemt nost...
 14. Uj, spektrs ir ļoti plašs. Pie ikdienas mūzikas varētu teikt, ka tāda, kas skan pa radio101 - programmējot fonam ļoti labs, tikai dažreiz jānoslēdz, jo dziesma ir par lipīgu un sit ārā no domas :). Vakaros ik pa laikam labprāt paklausos vai nu Jazz vai klasisko mūziku - divi super pretstati. No Jazz vairāk esmu jaunā piekritējs vai kaut kāda Jazz fusion mixa, piemēram, kā Al jawala, bet no klasiskās mūzikas tādu komponistu darbi kā Mocarts, Arvo Parts, Štrauss, Bendrihs Smetana, un citi, kuru vārdus nenosaukšu, jo zināšanas par akadēmisko mūziku kopš mūzikas skolas laikiem ir tā teikt, bišs ierūsējušas. :) Bet nu būtībā tas viss ir atkarīgs no garastāvokļa.
 15. Nu, piemēram, man līdz šim brīdim arī nebija ne mazākās nojausmas, ka online varētu būt kāds C++ kompilators, bet pameklēt google man gan tas daudz laika neprasīja - http://codepad.org/ - ja tev šis nepatīk, tad raksti maģiskos vārdus googlei "C++ compiler online" un meklē citu. Cik tie kompilatori ir efektīvi, nez, ciklu printēja :) bet nu jēga no tādiem... ja nu vien tu lieto Chromebook...
×
×
 • Create New...