Jump to content
php.lv forumi

čau tauta :)


EdgarsK

Recommended Posts

čau tauta saku es jums šodien :)

atkal ir pienākusi reize kad esmu kautko nedaudz izveidojis tieši jums :) tiem kuriem vēl tas nav pa spēkam.

 

noteikti ja mācies programmēt gribi to parādīt arī citiem, tad droši iesviet php.lv rss barotni savā mājas lapā ;)

 

noteikti ka kādam atkal kautkas nepatiks, bet lūk nu tas ir :P php.lv rss barotnes rijejs.. domas etc klausos..

 

http://paste.php.lv/fc52e91bc0f52dee507c902210ac7ff1?lang=php

Link to comment
Share on other sites

2easy :) tu kadreiz arii man kautko labu butu pateicis :)

bet paldies ka vismaz esi dabigs un pasaki kas nav tikams koda.

 

Redzi par tam 1 rindinjam ir ta, ja objekta funckcija 1 rinda kas ir tiirs Return vai Set tad nav verts tur lieki greznot. (mans viedoklis)

Link to comment
Share on other sites

Redzi par tam 1 rindinjam ir ta, ja objekta funckcija 1 rinda kas ir tiirs Return vai Set tad nav verts tur lieki greznot. (mans viedoklis)

oooommmmgggggg!!! es tač pats rakstu vienā rindā tādas funkcijas. tas ir jooooke. daaaa

why so serious on friday??? :D:D:D

 

vnk tajā brīdī negribējās neko testēt un rakstīt garus labos vārdus... ;)

laikam daudziem esmu tā sajaucis galvu, ka vairs neķer, ko es rakstu nopietni un ko nenopietni. bubu arī vakar izdzēsa tik smieklīgu postu no Web Developera anketas :((( un citi admini vēl citur arī. ehh, pārāk nopietns forums... šeit kkur vajadzētu izveidot humora sadaļu (atsevišķi no netēmas), kur katrs varētu iespamot anekdotes vai kkādus smieklīgus gadījumus par un ap programmētājiem, jo smieties ir ļoti veselīgi. zinātnieki ir izpētījuši, ka 1min smejoties, cilvēka imūnsistēma nokillo par 1miljardu vairāk kaitīgo baktēriju nekā nesmejoties (lūdzu, šo neņemt nopietni. tas bij mans kārtējais stulbais joks, par kuru tikai man vienam pašam nāk smiekli :D:D:D)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...