Jump to content
php.lv forumi

vitao.web

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  284
 • Joined

 • Last visited

vitao.web's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Tev nav gadījumā saglabāts kaut kā ar utf - 8 without BOM vai kaut kā tā? TAs maybe var būt par iemeslu
 2. Es nedomāju tā lai varētu sev pilnīgi iztiku nopelnīt, bet vairāk web lapas uzturēšanu
 3. Kaut kas tāds bija man padomā, bet kā pārbaudīt vai ir pagājušas 24 stundas? Sesijas?
 4. Kā varētu panākt šādu efektu: 1 reizi 24 stundās iespējams augšupielādēt failu. To visu vajag ar php panākt. Ir kādas idejas?
 5. Wolf, Tev ir taisnība, savā ziņā SPAMS ir reklāma. Pie reizes, ja jau ieminējies par afilitie programām, ir jēga ar to ķēpāties, ir reāli iespēja ar to nopelnīt. Nu teiksim cik vajadzētu visitors per day, lai sāktu kaut kas no tā sanākt?
 6. Kur var kā saka bezmaksas un pretī neko neprasot pareklamēties? Facbook, twitterm, draugiem.lv/lapas utt. Ir vēl kādi varianti? Paldies!
 7. Sorry piemirsu :D Bet tagad viss ir ok... Paldies :)
 8. Vajag šādu skriptu. Itkā man ir skripts kas veic uploadu un scripts kas veic face detection, bet kā salikt kopā? Respektīvi ja nav seja tad uploads nenotiek. Es no java script vispār nebum :( būs kas varētu paskaidrot aptuveni kā to varētu veikt? P.S labi ja būtu kādi paraugi - ideāli gatavs variants :)
 9. Tajā kverijā tiek saglabāti jautājumi, bet atbildes kur tu glabā?
 10. $sql = "INSERT INTO table ". "(jaut1,jaut2,jaut3,jaut4,jaut5) ". "VALUES ". "('$jaut1','$jaut2','$jaut3','$jaut4','$jaut5')"; Seit tu tik izvēlies jautājumus saglabāt, bet nav atbildes, kas jaglabā
 11. Varu tev pat piedāvāt labu domainu.. pardodu.lv sikak PM :)
 12. Tiek pārdots domēns: pardodu.lv Derīgs: 11.12.2011 Cena: sākot no 27Ls Ļoti labi noderēs Sludinājuma portāliem vai arī interneta veikaliem. Rakstiet PM
 13. Nedomāju, ka tev kāds ies un dos kaut ko tādu, jo tas nav 10 minūšu darbs. Piesoli attalgojumu, domāju ka arī uzradīsies kāds labdaris :)
×
×
 • Create New...