Jump to content
php.lv forumi

Sub Domēni!


DJEdja

Recommended Posts

Sveiki man ir tāda problēma ka esmu nopircis sev domēnu un ir tā ka var uzlikt tikai 5 sub-domēnus,bet man ar tiem diemžēl nepietiek! :(

Biju mēģinājis googlē atrast kautko visur kaut kas rakstīts ka vajag NS,DNS! Kaut ko mēģināju pēc tām pamācībām saprast bet nekā! :/ varbūt jūs varētu palīdzēt?!?!

Piedodiet ja rakstu neīstajā sadaļā!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki man ir tāda problēma ka esmu nopircis sev domēnu un ir tā ka var uzlikt tikai 5 sub-domēnus,bet man ar tiem diemžēl nepietiek! :(

 

Naksies parcelt Inetr. zonu uz sava servera ..

Fiz.Mat.Instituuts uztur liidz 5 subdomeniem, ja velies vairak tad naksies uzturet 2 NamServerus ( NS )

Primaro un Sekundaro, peidevam velams Sekundaro uz citas IP, pat vel labak uz cita kompja

Tas tev dos shadas prieksrociibas:

neierobezots skaits Subdomenu, varesi sanjemt e-mailus peec sava domena, peec principa xxx@tavs_domens.lv

vai [email protected]_domens.lv kur xxx skaits buus neierobezots

Varesi uz vienas IP piekabinat neierobezotu skaitu DOMENU , Fiz.M.inst. skjiet ka atljava kaadus 2 vai 3 Domenus uz vienas IP

--

Taa kaa Bez NS nekadi neiztiksi ..

Link to comment
Share on other sites

Naksies parcelt Inetr. zonu uz sava servera ..

Fiz.Mat.Instituuts uztur liidz 5 subdomeniem, ja velies vairak tad naksies uzturet 2 NamServerus ( NS )

Primaro un Sekundaro, peidevam velams Sekundaro uz citas IP, pat vel labak uz cita kompja

Tas tev dos shadas prieksrociibas:

neierobezots skaits Subdomenu, varesi sanjemt e-mailus peec sava domena, peec principa xxx@tavs_domens.lv

vai [email protected]_domens.lv kur xxx skaits buus neierobezots

Varesi uz vienas IP piekabinat neierobezotu skaitu DOMENU , Fiz.M.inst. skjiet ka atljava kaadus 2 vai 3 Domenus uz vienas IP

--

Taa kaa Bez NS nekadi neiztiksi ..

 

Ja es pareizi sapratu man vajag divus domēnus???

Un kā var pārnest uz savu mašinu to??

Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi sapratu man vajag divus domēnus???

Un kā var pārnest uz savu mašinu to??

nee !!

nevajag !!

Domens ir 1 (viens)

lai izveidotu NS butu velams 2 Fiksetas IP

jo:

NS (NameServer) nepieciesami 2 tas ir Primarais un Sekundarais(backup)

Droshi vari veidot Primaro NS uz tekosas IP (servera) , bet otru (Sekundaro) velams (VELAMS nevis OBLIGATI ) uz citas masinas, attieciigi uz citas IP ( kaa nekaa tas ir Backup ... respektiivi, ja Primarais nestrada tad skataas otru )

--

Piedevam jau Aleksejs mineja adresi kas ljaus atrak risinat sho problemu. Bet tas gan ir ar nosacijumu ka sho probzu (NS) uzticesi citiem

Link to comment
Share on other sites

nee !!

nevajag !!

Domens ir 1 (viens)

lai izveidotu NS butu velams 2 Fiksetas IP

jo:

NS (NameServer) nepieciesami 2 tas ir Primarais un Sekundarais(backup)

Droshi vari veidot Primaro NS uz tekosas IP (servera) , bet otru (Sekundaro) velams (VELAMS nevis OBLIGATI ) uz citas masinas, attieciigi uz citas IP ( kaa nekaa tas ir Backup ... respektiivi, ja Primarais nestrada tad skataas otru )

--

Piedevam jau Aleksejs mineja adresi kas ljaus atrak risinat sho problemu. Bet tas gan ir ar nosacijumu ka sho probzu (NS) uzticesi citiem

 

Tāks šito informāciju esmu pārvārījis! :D

Emm a nevarētu paskaidrot kā to NS izveidot? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...