Jump to content
php.lv forumi

DROPDOWN


Kemito

Recommended Posts

Sveiki nezinu iespējams ka nerakstu īstajā sadaļā, bet nu par tēmu attiecas ^^

Nu man nav nekā iesākts, bet tomēr gribētos uzzināt ka lai izveido dropdown attiecīgi!

 

MANS SERVERIS uzpiežot uz serveri zem viņa nolaižas logs, kur ir informāciju attiecīgi par šo serveri no DB izvlikti dati. un tā par katru serveri. Būtu pateicīgi ja palīdzētu vai dotu vismaz kautkādu mājienu rindiņu utml.

 

paldies jau iepriekš :)

Link to comment
Share on other sites

Reku doma:

 

<style type="text/css">
p {
display:none;
}
</style>

<script type="text/javascript">
$("document").ready(function() {
 $("a").click(function() {
   var parent_id = $(this).parent("div").attr("id");
   $("#" + parent_id + " p").show();
   return false;
 });
});
</script>

<div id="servaks_1">
 <a href="#">Mans servaks</a>
 <p>Mana servaka info</p>
</div>



<div id="servaks_2">
 <a href="#">Mans servaks</a>
 <p>Mana servaka info</p>
</div>



<div id="servaks_3">
 <a href="#">Mans servaks</a>
 <p>Mana servaka info</p>
</div>

 

Javascript rakstīts izmantojot jQuery - ja tev lapā ir daudz js, tad iesaku to izmantot, ja nē, tad raksti lai strādā bez. Lai nu kā - šāda ir ideja.

Edited by rATRIJS
Link to comment
Share on other sites

rATRIJS - Paņēmu tevis dotās rindas, bet nemainīgs paliek tas, ka viņš man parāda viņus kā linkus uzspiežot virsū nekā nenotiek! Mainot DIV kā ID liekot #p nevis parastu p viņš momentā izvada informāciju visiem! :/

 

Respektīvi draug***.lv vēstuļu sistēmā es nozpiežu uz izvadītajiem dariem un man uz leju nomet tālāko info -> bet šeit man liek kautkur aiznesties prom!

Edited by Kemito
Link to comment
Share on other sites

1 )

 

Javascript rakstīts izmantojot jQuery - ja tev lapā ir daudz js, tad iesaku to izmantot, ja nē, tad raksti lai strādā bez.

 

2)

 

Kodā bija neliela kļūda (izlaboju, bet, protams, nēesmu testējis vai strādā)

 

 

 

Un vispār tu pats varētu paskatīties un palasīt kaut ko. Vismaz lai kļūdas atrastu...

Edited by rATRIJS
Link to comment
Share on other sites

Kodā bija neliela kļūda (izlaboju, bet, protams, nēesmu testējis vai strādā)

njaa, protams, tas jau ir labais stils, cilvēkam, kas lūdz palīdzību, dot nepārbaudītu piemēru, kas iespējams nemaz nedarbojas :D

 

lai gan šajā gadījumā izskatās, ka slinkam cilvēkam tā vēl varētu atbildēt, lai pats labo :P

 

anyway oficiālais jquery piemērs ir šeit http://docs.jquery.com/Effects/show

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Nu cmon. Man tak ir savas lietas ko darīt nevis vēl testēt to lietu :) Tā jau tas ir vairāk nekā vajadzētu cik uzrakstīju un, manuprāt, viss ko man vajadzēja darīt ir iemest dažus linkus uz lietām, kuras izmantojot var panākt to ko vajag.

 

Visi jaunie skriptisti ir tik fakin slinki, ka šausmas. Visu vajag pasniegt gatavu - no tā nav īpašas jēgas, jo pats neko tādā veidā neiemācās.

Link to comment
Share on other sites

Nu cmon. Man tak ir savas lietas ko darīt nevis vēl testēt to lietu :)

savādi... pietiek laika uzrakstīt kodu, bet nepietiek laika to vnreiz palaist un apskatīties

 

Visi jaunie skriptisti ir tik fakin slinki, ka šausmas. Visu vajag pasniegt gatavu - no tā nav īpašas jēgas, jo pats neko tādā veidā neiemācās.

hehe, ko tad tu citu gribēji no sīkajiem :D

bet man patīk viņu attieksme: tipa kkur tik iemet kkādu skriptu un visam būtu jāstrādā :D ja viss būtu tik vienkārši...

Link to comment
Share on other sites

Nu konkrēto koda gabalu es rakstīju tīrot māju :) (atpūta tak vajadzīga)

 

Ja man vajadzētu to visu vēl pārbaudīt, tad man būtu jāizpilda daudz lieki soļi, piemēram, redaktora ieslēgšana, saglabāšana, servera palaišana, pārbaudīšana, kļūdu labošana. To visu var izdarīt arī viņš pats - ja nestrādā, tad tak pašam galva ir uz pleciem (cerams ar smadzenēm iekšā) un var palabot kas nepareizs...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...