Jump to content
php.lv forumi

WYSIWYG textare editors


Devils666

Recommended Posts

Sveiki, esmu diezgan prasīijis tantei googlei, bet neveiksmīgi

 

Man vaig pēc iespējas vienkāršaku WYSIWYG textarea editoru, līdz 5 failiem

un tādu kurš neiepeistotu līdzi HTML codus, tikai pašu tekstu

un būtu tikai primitivākās funkcijas: bold, italic, varbūt dažas krāsa, teksta lielumi...

 

Pašam viens ir, bet tur vislaik iepeistojas leiki HTML kodi, pavisam nevajadzīgi, piemēram, no microfot office kopējot, iekš koda skatījos, bet nesanāca to izslēgt...

 

šeit ir javascript daļa editoram:

http://paste.php.lv/548a2151b5e176efeaeaf2f91a12bdc2/nonum

 

Vai arī - kāds var pateikt kā pilnībā izslēgt šim skriptam html iepeistošanu?

Edited by Devils666
Link to comment
Share on other sites

Kas ir lieki HTML kodi?

 

Ja tev vajag TIKAI PAŠU TEKSTU, tad kādēļ vispār izmantot WYSIWYG?

 

Nu man vispār ir 3os failos :D

css, javascript, php daļa

 

un vaig tādēļ, jo man vaig, lai butu iespeja tekstam uzlikt, piem, bold un vel dažas lietas

(lapu neteisu sev, taisu tādiem kam to pašu <b > Teksts </b > butu problēmas uzlikt xD)

Edited by Devils666
Link to comment
Share on other sites

<span style="font-weight:bold">boldāāā</span>

 

ir HTML - bez tā tak nekāda stilošana nenotiks.

 

Lai nu kā, es parasti izmantoju TinyMCE (gūgle it)

nē nu jā, html jābūt, tikai kaut kāda veidā jāuzliek, lai iekopētos tikai pats teksts...

un, lai tikai pašā textarea var likt stilus...

Edited by Devils666
Link to comment
Share on other sites

Man vaig pēc iespējas vienkāršaku WYSIWYG textarea editoru, līdz 5 failiem

un tādu kurš neiepeistotu līdzi HTML codus, tikai pašu tekstu

un būtu tikai primitivākās funkcijas: bold, italic, varbūt dažas krāsa, teksta lielumi...

nē nu jā, html jābūt, tikai kaut kāda veidā jāuzliek, lai iekopētos tikai pats teksts...

un, lai tikai pašā textarea var likt stilus...

Ko tu tur murgo ??

WYSIWYG Editoram liidzi naks HTML , bez taa nekur.

Ja vajag Editoru kursh Textarea iekopee vajadziigos tagus ( BBtags, vai HTML tags, ka Sheit pat forumaa), tad tas NAV WYSIWYG.

Ja tomer vjag WYSIWYG tad panjem TynyMice tur var nogriest liidz pasam minimumam ...

 

Edit piedevam ta kaa WYSIWYG ir balstiits uz Brauzera ( tieshi Editesana ir balstiita uz brauzera tad daljeji HTML validate/izskats buus atkariigs no pasha izmantotaa brauzera --> var pat gadiities ka uz kaada no brauzeriem samais nemaz neiet ( nu FF IE Opera jau nu ies ... )

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Kā var būt lapa bez html :D:D:D Logish ka JEBKURAI lapai būs html kods, arī teksta redaktoros. Tev tak teica par tinyMCE! Tur viegli var izņemt, rediģēt vai pielikt iespējas - funkcijas.

 

Vēl bez tinyMCE var izmantot CKEditor un OpenWebware ja nepatīk tas tinymce.Bet būtībā pirmie 2vi zināmākie, lai arī īpaši lielas atšķirības starp tiem editoriem nav, viens un taspats vien ir funkcionalitātes ziņā, tikai dizaini savādāki.

Edited by Cibiņš
Link to comment
Share on other sites

es laikam saprotu par ko čalis raud - kopējot no worda nāk līdzi afigennā draza. diemžēl es arī neesmu atradis nevienu wysiwig, ar ko varētu tie drazu izravēt. jā ir visur pogas - clean html vai etc, bet nu tik un tā paliek. diemžēl tam ir risinājums tikai viens.

 

echo strip_tags($text, '<p><a><b>');

Link to comment
Share on other sites

Cik emu mēģinājis, tam tinyMCE ir tāda podziņa, kā PasteFromWord, kas izgriež liekos Word tagus, tā ka vaig tik paskatīties vai konfigā nav izravēta tā podziņa laukā, savādāk no worda lai iekopētu tik murgus var dabūt :D pašam ir bijuši tādi prikoli sākumā.

Link to comment
Share on other sites

es laikam saprotu par ko čalis raud - kopējot no worda nāk līdzi afigennā draza. diemžēl es arī neesmu atradis nevienu wysiwig, ar ko varētu tie drazu izravēt. jā ir visur pogas - clean html vai etc, bet nu tik un tā paliek. diemžēl tam ir risinājums tikai viens.

 

echo strip_tags($text, '<p><a><b>');

 

Ja, rpr saprata, vienkārši tur tik daudz nevajadzīga un vairākas reizes kopējot tekstus no worda, var sakt gļucīt

tas par html nebija domats par visu lapu. - kā tad pasu textarea ieliktu?

bet gan tikai par to iepeistošanu, lai apgriez visus html kodus un ieliek tikai pašu tekstu...

 

savādak citviet iepesitojas vesels lapas kods, kas bisk besi + visi css kodi utt... kas nav vajadzigs

Edited by Devils666
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...