Jump to content
php.lv forumi

eksportēt MSSQL stuktūru/datus kā SQL query


endrju

Recommended Posts

Kā var eksportēt MSSQL tabulu struktūras un datus tā, lai iegūtu izpildāmus SQL queries? Lai rezultātā būtu "CREATE TABLE .." un "INSERT INTO ...".

Respektīvi, analoģiski ko iegūst MySQL ar mysqldump. Tiesa, iekš MySQL tabulas struktūru var iegūt arī ar "SHOW CREATE TABLE `tabula`".

 

Līdz šim MSSQL tabulas sanācis eksportēt/importēt ar SQL Management Studio un tikai visu datubāzi, bet tās ir raw formātā, respektīvi, .bak faili un tie ir reāli PITA, kad pārliek uz citu serveri.

Link to comment
Share on other sites

izmantojot ODEBC vari konverteet uz JEBKURU formatu ...

MSSQL sajaa zinjaa ir ljoti baagaats...

pats personiigi Esmu pardzinis no MSSQL uz MYSQL ( tikpat labi tur vareja buut Jbkura SQl bazeeta sisteema)

Pat neizmantojot nekaadus starpfailus ... viens konkrets ODBC konektors un miers....

 

ja pareizi atceros vareja arii iedziit MySQL damp failaa --> lasi plain textaa..

------

P.S. izmanto ODBC , ta talak jau ir tik programeetaja izdoma ...

Link to comment
Share on other sites

izmantojot ODEBC vari konverteet uz JEBKURU formatu ...

MSSQL sajaa zinjaa ir ljoti baagaats...

pats personiigi Esmu pardzinis no MSSQL uz MYSQL ( tikpat labi tur vareja buut Jbkura SQl bazeeta sisteema)

Pat neizmantojot nekaadus starpfailus ... viens konkrets ODBC konektors un miers....

Neesmu baigi ODBC mīcījis. Pievienojis esmu, bet tikai jau reāliem produktiem.

Respektīvi, ar ko tos datus pēc tam dabūt ārā?

 

ja pareizi atceros vareja arii iedziit MySQL damp failaa --> lasi plain textaa..

Tieši to man vajag - plain/textā. Caur to pašu ODBC, saki?

Link to comment
Share on other sites

ka accessasm pielinko tabulu no mssql un mysql un datus vienk pārdzen

ODBC un nevajag pashu akseesu ,

Prieks kam lieku starpposmu ??

Ja ODBC ir Open Database Connectivity Tiesi standarts ka konverteet DB , tatad izmantojot sho standartu ir sataisiiti N-tie plugini , kas attieciigi ljauj konverteet no viena formaata uz Otru ... Tas pats Acees izmantos iebuuveto ODBC pluginu ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...