Jump to content
php.lv forumi

Video sadaļa


sliede

Recommended Posts

Kā uz vienkāršas php weblapas var izveidot video sadaļu ? lai varētu pievienot un skatīties video

njaa, es tavu post izlasiju , un izdomaaju kad man arii taadu vajadzeetu un vienu dienu saneemos un uzkodeeju , epsejas, ir ievadit nosaukumu, niku kas ievadija, un pasu video no outube ielikt. un pectam ir iespeja to video apskatiit. varbuut kkaa varam sarunaat, pa kkaadu $ vai kko .. Raksti pm vai skypee: raivo1224

Link to comment
Share on other sites

Nekā sarežģīta tur nav. Izveido faila augšupielādes formu un pēc tam saņemto failu pārkonvertē ar ffmpeg.

es taisiju vnk kad ieliek youtube linku un tad izvada caur pastaisiitu pleyieri. un viss stradaa idealli, tikai tagad veidoju lai var komenteet..

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, ekspresjautājums tiem, kas izmanto ffmpeg lai konvertētu video uz flv- kādus parametrus padodat ffmpeg'am?

Es izmantoju šitādus, bet nevaru atrast, vai nav kaut kas optimālāks:

"/usr/bin/ffmpeg -i 'input.mp4' -s '320x240' -acodec mp3 -ab '32kb' -ar '44100' -f 'flv' -y 'output.flv'"

Link to comment
Share on other sites

Izlasi manu postu, es nevienā brīdī nepieminēju youtube, es runāju par standalone video sadaļu.

Ja youtube video, tad pēc ffmpeg nav nekādas vajadzības. Kādreiz vēl taisīju tādu joku - pievienojot video no youtube, es šo video nokačāju no youtube uz sava servera, ar domu, ka klientam šis video tiks ātrāk ielādēts no mana servera, bet nu jau youtube pats ir pietiekami ātrs + autortiesību aizsargātus materiālus arī kaut kā vairs negribās pie sevis glabāt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...