Jump to content
php.lv forumi
  • 0

multiple upload


eregi

Question

Tātad vēlētos izzināt kā jūs šo lietu veicat, ko izmantojat, lai atvieglotu upload procesu. Kā jums +/- tas notiek. Domāju veidot, ka iekš onchange divā tiek pievienots jauns iput lauks ar type="file" ..

Tātad vēlētos uzzināt, kā iekš diva ++ jaunu info tā, lai vecais nezūd. Iepriekš mēģināju innerHTML = tagadejaisdivsaturs+"<input..", bet tad zuda pievienotais info iekš input fieldiem. Ceru,ka pasviedīsiet kādas idejas kā to veicat, lai atvieglotu visu upload procesu. Cik noprotu, tad, lai varētu ar vienu reizi vairākus failus uploadot vajag izmantot flash'u?

Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Žēl, bet te vēl joprojām atbild tikai uz vienu jautājumu, nevis jautājumu kopumu. Piedodiet, ja nesapratāt jautājumus. Nu un teisim kādi varētu būt javascript risinājumi? Mani interesē nevis gatavi, bet varianti, kā, ko var darīt. Un teiksim kā diva beigās pievienot jaunu input fieldu. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Divam jaunu saturu pieliec ar DOM fjām, nevis innerHTML. Piemēram, jaunu teksta nodi div'a beigās var pielikt šādi te:

var div = document.getElementById("diva_id");
div.appendChild(document.createTextNode("Hello World!"));

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Šajā gadījumā createTextNode neizveido tieši tekstu? Ievietojot input laiku ar parametriem, tas tiek attēlots teksta veidā.

 

Ja nu kāds atrod to, ko mārtiņš lūdza, iemetiet te ar.

 

Bet jautājums par JS vienalga aktuāls.

Edited by eregi
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Btw, pie reizes, ja kāds zin kādu uķi-puķi smukiņu (nu labi, uzsvars nav uz izskatu) flash multi file check+upload, kas *neizmanto* IE librārijus, padod man ziņu :) Nē, es vēl neesmu meklējis googlē, nav jau tik svarīgi uz sitiena, bet labprāt nomainītu pāris vietās, lai ne-windowsisti liek mierā un pieredzējis ieteikums būtu labāk kā googlēties+testēties (nu nav man Mac) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Šajā gadījumā createTextNode neizveido tieši tekstu? Ievietojot input laiku ar parametriem, tas tiek attēlots teksta veidā.

Protams, ka izveido tieši tekstu. To jau es arī teicu - kā pielikt jaunu teksta nodi. Ja gribi HTML elementu, tad to dara ar createElement:

var input = document.createElement("input");
input.name = "asdf";
div.appendChild(input);

Cilvēki, lasam tak dokumentāciju!

 

Btw, lietojot jQuery vai tml Javaskripta bibliotēkas tas viss darīsies vieglāk ar īsāku un smukāku kodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
var input = document.createElement("input");
input.name = "asdf";
div.appendChild(input);

 

Šito jātaisa mazliet savādāk

IE neņems vērā šādi dinamiski veidotus formas inputus ar name atribūtu

http://php.lv/f/index.php?s=&showtopic...ost&p=82840

 

EDIT: Precizēšu, ka tas vairāk attiecas, ja, pēc izveidošanas, grib to lauku IE nolasīt, izmantojot name atribūtu. Uz submitošanu tas gļuks neattiecas.

Edited by indoom
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nujā, atradu kaut ko tādu, kas man derēja - http://the-stickman.com/web-development/ja...e-file-element/

Būtība tāda - pievienojot failu input lauks tiek paslēpts un tiek izveidots jauns ++ pievieno jauno failu sarakstam izvēlēto failu.

 

Kodu centos nedaudz uzlabot pievienojot katram input type='file' laukam input type='text' lauku, kā 'title', viss izdodās, tiek izveidots jauns input lauks, bet problēmas rodās, kad to vajag dzēst, nezinu kā izdzēst attiecīgu input type='text' lauku, šeit js gabals - http://paste.php.lv/7bf2e8a7e4639587cb1699...lang=javascript

Skatamies ap 150 rindu. Ceru, ka kāds man spēs pateikt, kas jāpievieno, lai arī tiktu izdzēsts input type='file' attiecīgais input type='text' lauks. ?

Ceru, ka sapratāt, bet ja nē, atvainoiet, ir diezgan vēls un es jūtos diezgan forši.

 

ps. Laimīgus jums šos svētkus.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jelkāds? Vismaz pastāstiet kā notiek noteiktu objektu aizvākšana. Tālāk centīšos saštukot kā aizvākt konkrēto objektu?

Un ko veic 'this' ? Itkā lasīju visādus skaidrojumus, bet varbūt kāds varētu latviski paskaidrot ar, kādu piemēru?

 

ps Piedodiet par dubūltpostu.

Edited by eregi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...