Jump to content
php.lv forumi

Pievieojot tekstu mysql datubāze caut textarea


Devils666

Recommended Posts

Pievieojot tekstu mysql datubāze caut textarea

Pievienju šādu tekstu

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

 

bet apskatot pieveinoto tesktu viņš izskatas tā

 

1\r\n2\r\n3\r\n4\r\n5\r\n6\r\n7\r\n8\r\n9\r\n10

 

Ko man iekš php koda vajadzētu nomainīt, lai viņš saglabātos tieši tāpat kā rakstot... ?

Edited by Devils666
Link to comment
Share on other sites

Viss ir pareizi. Lai tā tas arī saglabā, jo tieši to tu arī ierakstīji.

Tas, ko tev vajag darīt, ir pie izvadīšanas tekstu pārformatēt uz savādāku html kodu. Jo htmlā \n tiek uzskatīts par to pašu, kas atstarpe. Reāli html sourcē tev tie newlaini ir uzģenerējušies. Uzspied View->Page Source savā browserī un apskaties html sourci.

Kā veikt newlainu pārveidošanu uz <br> elementiem lasi šeit: http://php.lv/f/index.php?showtopic=12106 (tikko viens jau par šo jautāja).

Link to comment
Share on other sites

Kas tieši tev nesanāca? Vai Example #1 no dokumentācijas tu saproti?

 

<?php
echo nl2br("foo isn't\n bar");
?>

 

codez: izsalkušam cilvēkam jāmāca ķert zivis, nevis viss uz paplātes priekšā jāpasniedz. Citādi kā tu domā, kas notiks, kad viņam būs nākamā "problēma"? Es cenšos viņam parādīt un iemācīt, kā ir jādomā un kas jāskatās, lai atrisinātu savu problēmu (vispirms gan es gribu saprast, ko viņš nemāk saprast).

Link to comment
Share on other sites

Nu pag, ja tu gribi textareā attēlot saglabāto tekstu, tad tev nevajag nekādu nl2br. To vajag tikai tad, ja tekstu gribi rādīt kā html lapas saturu (piemēram <p> elementā iekšā).

 

bet veljoprojam neiet ka vajadzetu

Diemžēl mēs šeit neesam gaišreģi. Ja neteiksi kā patlaban iet/neiet, kādu kļūdu rāda, vai ko nepareizi rāda, tikmēr neviens tev nevarēs palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

nevarētu būt, jo es pats visu lapu taisiju un tadu kodu iekšā neesu licis un man jau viņš datubāze rada

 

1\r\n2\r\n3\r\n3\r\n4\r\n5\r\n6\r\n7\r\n8\r\n9

 

nav kāds vienkārs veids ka vins tos \r\n partaisa pa piem <br> ?

Edited by Devils666
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...