Jump to content
php.lv forumi

Formas iesniegšana un Back poga


Java

Recommended Posts

Lai gan jautājums ir vienkārš, kurš vispār zin vai to var panākt:

 

Vajag tā, ka iesniedzot formu pieņemsim notiek redirekts uz send.php un pēc tam nospiežot pārlūka pogu "Back" visas submitētās vērtības pazūd - postētie dati! Kā to izdarīt? Varianti?

Link to comment
Share on other sites

Kas tev tur pazūd? Vērtības HTML laukos? Tas ir normāli. Browserim nav obligāti tie jāatcerās. Daži to atcerās, daži nē. Tas ir pēc brīvas izvēles.

Vari mēģināt ar javaskriptu pieseivot vērtības, piemēram, kukijā uz submitu. Un pie ielādes čekot - ir kukijs, tātad jāsaliek no tā dati html laukos.

Link to comment
Share on other sites

Pēc POST datu apstrādes (saglabāšanas utt) veic automātisku redirektu uz citu lapu (kaut vai to pašu). Protams, POST datu pieprasījums pārlūka Historijā tāpat kaut kur būs, bet vismaz spiežot Back pogu, lietotājam netiks piedāvāts nosūtīt vēlreiz.

 

Ā, nē - pēc tava otrā posta sapratu, ko domāji. Pārlūki patvaļīgi atceras šos laukus. Kā jau bubu teica. Ja tas ir tik svarīgi, lai neatcerētos, tad vari ar JS onload iztīrīt tos (Es gan īsti nezinu, bet varbūt form reset ir iespējams izsaukt no JS..)

Link to comment
Share on other sites

nezinu kas tev tur i, bet man ar ff3, opera, chrome, ie6, ie7 šitā pēc klika uz submit un back rāda tukšu formu.

<html>
<body onload="document.getElementById('foo').reset();">
	<form method="POST" action="http://www.google.lv" id="foo">
		<input type="text" value="" />
		<input type="checkbox" />
		<input type="submit" />
	</form>
</body>
</html>

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Paldies, es jau dabūju formas resetu pēc Back pogas! Ir arī tāds atribūts onunload.

 

Attiecībā uz pārlūka Back pogu kā tādu, cik saprotu - ar to normāli manipulēt (piemēram, disablot) nav iespējams! Pieņemsim, lapa, kas griežas pilnībā uz AJAX, tātad - Back poga lielākoties ir absolūti nelietderīga - kā šo problēma risināt?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...