Jump to content
php.lv forumi

lapas pirmsielāde


SaMay

Recommended Posts

labdien. nezinu kā īsti noformulēt savu jautājumu. bet vai ir iespējams uztaisīt kaut kādu lietiņu ar ko lapu vispirms pārlūks ielādē lietojamu lapu un tad to var lietot. līdzīgi kā ar flashu.

Link to comment
Share on other sites

Ja tā lapa nav apjomīga, var izlīdzēties ar javascript - atverot un haidojot konkrētus elementus, tikai atceries, ka display property darbojas dažādi uz IE un Non-IE:

 

Uz IE display lieto kā block vai inline.

 

Uz non-IE tabulām lieto display:table, šūnām display:table-cell, diviem display:block utml.

Link to comment
Share on other sites

andrisp - es sapratu, ka "čuvakam" vajag, lai ielādē lapu un pēc tam nav vairs jāveic pieprasījumi uz servera - nu viņš prasīja līdzīgi kā flash! Es piedāvāju alternatīvu izmantot JavaScript. Ko tu vēl nesaprati?

Ielādē visus nepieciešamos elementus un tad spēlējas ar javascript, css - display propertijs aprakstīts šeit:

http://www.w3schools.com/css/pr_class_display.asp

Link to comment
Share on other sites

Nepareizi saprati. "čuvakam" vajag noslēpt lapas saturu kamēr tā lādējas (bildes, css, js, u.c. faili). Un tikai tad, kad visi ielādējušies, tad parādītu lapas saturu.

Un haidojot elementus tos parādīt atpakaļ vajag uzstādot display vērtību par defaulto (JS'ā tukšu stringu - ""), nevis katram elementam likt savu vērtību.

Link to comment
Share on other sites

Pats neesmu šausmīgi daudz spēlējies ar javascript kopā ar css, bet man tas šķiet tik interesanti, ka pat brīvā brīdī to padarīšu. ;)

 

P.S.

Ieteiktu arī autoram samazināt pieprasījumu apjomu, izmantojot AJAX (ne jau nu to sadzīves ķīmiju).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...